यी कुकीजहरू आकारका छन् र त्यसपछि बेकिंग गर्नुअघि चीनीमा डुब्यो। कालो अखरोटले तिनीहरूलाई अलग स्वाद र बनावट दिन्छ।
कुन रोज्ने अखरोटबाट कालो अखरोटले फरक पार्छ हामी प्राय: बेकिंगमा प्रयोग गर्दछौं? कालो अखरोट रूख - देशी पूर्वी उत्तरी अमेरिकामा - मुख्य गरी काठको निम्ति बढ्दै गएका छन्, माछा आफ्नो विशिष्ट स्वादको लागि पछि खोज्दैछन्। मित्तो हुन्छ जब तिनीहरू मैदानमा पस्छन्। यदि तपाइँसँग कालो अखरोट रूखहरू छन् भने, यो साइटले फसल, हिलिंग, र पागलको भण्डारणको बारेमा उपयोगी जानकारी दिएको छ। कालो अखरोटका अधिकांशले अमेरिकामा व्यापारिक रूपमा उत्पादित 65 प्रतिशत - मिसौरीबाट आउँछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप प्रकाश ब्राउन शुगर
- 1/2 कप मक्खन (नरम)
- 1 ठूलो अन्डा
- 1/2/3 कप सबै-उद्देश्यको आटा
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच वेनिला
- 1 कप काली अखरोट (कटाई)
- 1 कप दाग गरिएको चीनी (डुप्लिकेटको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
ओवनमा 375 एफ
ठूलो बकिङ पाना मेटाउनुहोस् वा पेन्चन्ट पेपरको साथ लाइन गर्नुहोस्।
एक मिक्सिंग कटोरा मा एक इलेक्ट्रिक मिक्सर संग, क्रीम ब्राउन चीनी र मक्खन को रोशनी सम्म। अण्डा र वेनिला थप्नुहोस् राम्रो लाग्यो।
अर्को कटोरामा, सुकेको अवयव मिलाउनुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्न मिश्रण गर्नुहोस्।
कालो अखरोटसँगै फलामयुक्त मिश्रणमा आटो मिश्रण जोड्नुहोस्; मिश्रण राम्रो।
अखरोट को आकार को बारे मा सानो बल मा आटा को आकार।
चिनियाँ मा कुकी कुकीहरू डुबाउनुहोस्। तयार कुकीज पानामा राख्नुहोस् र थोपा फ्याँक्नको लागी एक गिलासको तल थिच्नुहोस्।
कुकीहरू 12 से 15 मिनेटको लागि सेहेडमा ओवनमा बज्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
क्रिस्टी रेत तीर कुकीज दालचीनी संग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 110 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 32 मिलीग्राम |
| सोडियम | 68 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |