यी उल्टो गुलाबी कुकिजहरू आश्चर्यचकित रैछन छन्, र दालचीनी र अदरकले सही दाँतको मात्रा थप्दछ।
यदि तपाइँ आफ्नो स्वाद र स्वादको कुकुरको लागि स्वादको लागि ओमेमिल कुकीहरू मनपर्छ भने यो नुस्खा उत्कृष्ट विकल्प हो। थप कटाईको लागि केही कटा ब्वाँट वा पेकान थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप शर्करा
- 1/2 कप छोटो
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 ठूलो अन्डा
- 1/2 कप गुलाब
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा (9 औंस)
- 1 स्क्यान चम्मच नुन
- 1 1/4 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच दालचीनी
- 1/2 चम्मच अदरक
- 1 कप छिटो पकाउने जाम
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 375 एफ (190 सी / ग्याँस 5) ताप्नुहोस्।
- हल्का रूपमा बेकिंग पाना सुचारु गर्नुहोस् वा पेन्चन्ट पेपर वा सिलिकॉन पाक चटाईमा राख्नुहोस्।
- कचौरालाई कपाल बनाउनुहोस् र ठूलो मिश्रण कटोरामा एक बिजुली मिक्सरको साथमा छोटो पार्नुहोस्।
- भेनिला, अण्डा र घाँटीहरू थप्नुहोस्। राम्रोसँग मिल्दैन।
- आटा, नुन, बेकिंग सोडा र अर्को कटोरामा मसाले मिलाउनुहोस्; राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- पहिलो मिश्रणमा सुक्खा मिश्रण जोड्नुहोस्; राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्। उल्टोमा तह लगाउनुहोस्।
- कुकी आटा 1 इंच इन्चमा आकृति बनाउनुहोस् वा सानो पाक स्क्रिनबाट आटा तयार पाक पानामा आन्नुहोस्।
- 10 देखि 12 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्।
- कुकिजहरू पूर्ण रूपमा कूल गर्नुहोस् र कडा रूपमा अवस्थित कन्टेनर वा खाना भण्डारणको बैगमा 5 दिनसम्म भण्डारण गर्नुहोस् वा 3 महिनासम्म स्थिर रहनुहोस्।
विविधताहरू
कूकिलो कटा पेकान वा अखरोट को बारे मा 1/2 कप को कुकीज मा जोडें।
अधिक Molasses कुकी व्यञ्जनहरु
- क्लासिक मोलिस कुकीज
- पुरानो फ्लेड गरिएको मोलिस कुकीज
- सफ्ट मोलास ड्रप कुकीज
- चाइनी टोपिंग संग Molasses Crinkles
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 76 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 |
| सोडियम | 165 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |