तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप छोटो
- 1 1/4 कप शर्करा
- 1 अन्डा
- 1 कप गुनासो
- 1/3 कप पानी (उबलिएको)
- 1 कप आटा (थप थप, तल हेर्नुहोस्)
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 ड्यास नमक
- 1 चम्मच दालचीनी (जमीन)
- 1 चम्मच अदरक (जमीन)
- 1 चम्मच लौने (जमीन)
- 4 कप आउँ (जसलाई आवश्यक छ, सुचारु आटा बनाउन रोल गर्न पर्याप्त हुन्छ)
यसलाई कसरी बनाउने?
चिनीको साथ क्रीम छोटो। अण्डा, गुलाब र उबलते पानीमा बिरालो। 1 कप चारा, सोडा र नुनमा हलचल। मसाले जोड्नुहोस् र बाँकी 4 प्याला आटा, वा कडा आटा बनाउनको लागी। राम्ररी मिलाउनुहोस्, बलमा राख्नुहोस् वा लुगा र मोक्साइड पेपरमा लपेटो। प्रशस्त 8 घण्टा वा रातभर।
अर्को दिन, चिसो सतहमा रोल र कुकी कटरको साथ काट।
ग्रीसमा र चक्कुको पकाउने पानाहरू राख्नुहोस्।
10 देखि 12 मिनेटको लागि 375 डिग्री बान्नुहोस्।
सम्बन्धित कुकिजहरू
चाइनी टोपिंग संग Molasses Crinkles
दक्षिणी खाना गृह
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 65 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 62 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |