यो वेनिला पुडिंग मिक्स नुस्खा एक स्टोर-खरीदा सुकेको मिक्सको लागि एक सजिलो र अधिक सुन्दर ठाउँ हो। जब तपाईं स्वादिष्ट, स्वस्थ मिठाई चाहनुहुन्छ भने, घरमा यो नुस्खा प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप दूध (nonfat सुखा, पाउडर)
- 1/2 कप शर्करा (दागिएको)
- 3/4 कप शर्करा (पाउडर)
- 1 कप कर्नस्टर्क (सिफ्ट)
- 1/2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच
- वेनिला (पाउडर)
यसलाई कसरी बनाउने?
- तलको-फिटिंग ढक्कन संग एक कंटेनरमा सबै अवयवहरू र भण्डार जोड्नुहोस्।
- राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। दुई सर्भरका लागि, 1/4 कप, भेनिला पुडिंग मिक्स र 1 कप दूध एक सानो ससनीमा मिलाउनुहोस्। मिश्रण फोडा नभएसम्म, कम गर्मीमा न्यानो, निरन्तर उत्तेजित हुन्छ। धीरे उबालो, एक मिनेटको लागि लगातार घिमिरे। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र 1/4 टिस्प थप गर्नुहोस्। वेनिला, राम्रो लाग्यो। लामो समयसम्म बोसो र चिसोमा सेवा पुर्याउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 65 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |