यो गीला रगिलो गहिरो मा भारी छ र ठूलो कटाई जस्तै T-Bones, Porterhouse , र Tomahawk Steaks मा राम्रो काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप / 80 एमएल जीम बीउ (कुचल)
- 1/3 कप / 80 एमएल वनस्पति तेल
- 3 देखि 6 लौने लसुन (मिनिसिङ)
- 2 1/2 चम्मच / 37.5 मिलीग्राम नमक (समुद्र वा कोसर)
- 2 चम्मच / 10 एमएल काली मिर्च (मोटे जमीन)
- वैकल्पिक: 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल केनी मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम कुञ्जीमा, टोस्ट जीम बीउले 2 देखि 3 मिनेटको लागि मध्यम गर्मीमा। चारैतिर प्यान सार्न सुनिश्चित गर्नुहोस् कि बीउ जलाउँदैन। एकपटक बीउ गहिरो खैरो (चारै ओर) रंग र मसाले सुगन्धित सुगन्ध गरेपछि, गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- टोस्ट गरिएका जीरा एक कफी वा मसाले चक्कीमा राख्नुहोस् र पाउडरमा पीस गर्नुहोस्। कटोरामा राख्नुहोस् र बाँकी अवयवहरू थप्नुहोस्। पेस्टमा फारम गर्नुहोस्। यो रमणीमा वायुमण्डलमा फ्रिजमा 10 दिनसम्म भण्डारण गर्न सकिन्छ। स्वादमा प्रयोग गर्न अनुमति दिनको लागि स्टिकहरू प्रयोग गर्नु अघि एक दिन अगाडि बढाउनुहोस्।
- प्रयोग गर्न, केवल 1 देखि 2 चम्मच मिश्रण को मिश्रण (कटौती को आकार मा निर्भर गर्दछ) स्टिकहरुमा। निर्देशित रूपमा ग्रिल।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 126 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,190 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |