मेरो परिवारले यी गुलाबी कुकीहरू मनपर्छ, र वे छुट्टी पाक लागि उत्कृष्ट छनौट हो। तिनीहरू सुपर रोल गर्न आवश्यक छन्, कुनै रोलिंग आवश्यक पर्दैन, र तिनीहरू सबै समय रमाइलो र स्वादिष्ट हुन्छन्।
कुकी आटाले छोटो हिसाबले चिसो हुन्छ, त्यसपछि यो आकारको हुन्छ, चिनीमा रोकिन्छ, र पूर्णतामा पकाउँछ। यो नुस्खा मक्खनको लागी कल गर्दछ, तर मार्जारिन वा छोटो गतिले राम्रो काम गर्नेछ।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
क्लासिक मोलिस कुकीज
Molasses Crinkles Cookies
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप मक्खन (वा मार्जारी, वा छोटो)
- 3/4 कप लाइट ब्राउन शुगर (प्याड)
- 1 ठूलो अन्डा
- 1/2 कप गुलाब
- 2 1/2 कप सबै उद्देश्यको आटा (11 1/2 औंस)
- 1/4 चम्मच नुन
- 2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1 चम्मच ग्राउन्ड अदरक
- 1/2 चम्मच ग्राउण्ड नट
- 1/2 कप दाग गरिएको कुञ्जी (कुकीज रोल गर्नका लागी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मक्खन कटोरामा विद्युत् मिक्सर, क्रीम मक्खन र बत्तीको साथ बत्तीमा। अँध्यारोमा बिर्सेर पिउन नसक्नुहोस् जबसम्म मसँग मिल्दैन।
- अर्को कटोरामा आटा, नुन, बेकिंग सोडा, र मसाले मिलाउनुहोस्। मिश्रित नभएसम्म मिश्रित मिश्रणमा सुक्खा मिश्रण हल गर्नुहोस्। 1 देखि 2 घण्टाको लागि क्रिल, वा आटा सम्म आकारको लागि पर्याप्त फर्म हुन्छ।
- हीट ओवन 350 एफ (180 सी / ग्याँस 4)।
- हल्का रूपमा बेकिंग पाना सुचारु गर्नुहोस् वा पेन्चन्ट पेपर वा सिलिकॉन पाक चटाईमा राख्नुहोस्।
- आटा सानो बलहरूमा 3 / 4- व्यासमा 1-इन्चमा आकृति बनाउनुहोस्; तयार गरिएको पाना पानामा दानेदार शर्करा र स्थानमा रोल, कुकीज बीच 1 देखि 2 इन्च छोडेर।
- 8 देखि 12 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा सेट नभएसम्म। एक रैकमा प्यानमा कूलमा 2 मिनेट; पूर्णरूपमा रङलाई हटाउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
पुरानो फ्लेड गरिएको मोलिस कुकीज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 81 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 |
| सोडियम | 180 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |