एक मिनेटको रूपमा केक मिक्स प्रयोग गरेर पाँच मिनेटमा कुकीजहरू! यी सजिलो केक मिक्स कुकीहरू अति छिटो, सुपर स्वादिष्ट र पूर्ण मूर्ख हुन्। तपाईं पनि यो कद्दीन केक मिक्स कुकीज वा यो सेगन केक मिक्स कुकिको नुस्खा प्रयास गर्न पनि चाहन सक्नुहुन्छ।
यो पनि हेर्नुहोस: अधिक सेगन कुकी व्यञ्जनहरु
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याकेज केक मिक्स (कुनै स्वाद)
- 2 अण्डा
- 1/3 कप तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
पूर्व ओवन 350 डिग्री सम्म।
केक मिक्सबाट 3 चम्मच हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
कोक मिश्रण गर्न र तेल जोड्नुहोस् र सुचारू सम्म जोड्नुहोस्। यदि मिश्रण धेरै गीला छ भने, थप सुक्खा मिश्रण जोड्नुहोस्। अनग्रेड गरिएको कुकी पाना वा पाक प्यानमा एक इन्च बलमा ड्रप गर्नुहोस्।
लगभग 7 मिनेटको लागि ब्रेक वा थोडा खैरो खानुपर्छ, सावधान रहन नचाहने।
यो पनि हेर्नुहोस: अधिक सेक्सी मिठाई व्यंजनहरु
अधिक सजिलो शाकाहारी कुकीज व्यञ्जनहरु:
- चीनी मिर्च कुकीज
- Vegan Peanut Butter Cook Recipe
- V egan Gingerbread Cookies
- Vegan Lemon Poppyseed Cookies
- क्लासिक Vegan चॉकलेट चिप कुकीज
- चिनी मुक्त मूंगफली मक्खन र जेली कुकीज
- चकलेट रम कुकीज
- एफ ive-स्टार चकलेट स्पाइस कुकीज
- चिनी नि: शुल्क फलों को कुकीज
- चकलेट नो-केक कुकिजहरू
- अझ बढि सेगन कुकिजहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 23 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 17 मिलीग्राम |
| सोडियम | 65 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |