यहाँ क्लासिक, प्रतीक शर्कुरी कुकी - सागर र निविदा हो र यो लेमन को ड्यास संग केहि zing दिन को लागि। यो कहिलेकाहीँ रक्सी कुकीजहरूको लागि एक नुस्खा पाउन को लागी मुश्किल हुन सक्दछ कि सट्टा स्थिरता छ भने अन्य पदार्थहरु लाई substitutions को रूप मा जोडने को बिना, तर यो एक सरल र असामान्य छ। र अन्य कुकुर कुकी व्यञ्जनहरूको विपरीत, यो भेगको कुकुरको स्वाद निकै स्वाद हुन्छ; कुनै चिसो आवश्यक छैन।
साथै परम वेगन कुकी रिसेप्शन संग्रह हेर्नुहोस् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 प्याला आटा
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 2/3 कप शर्करा + 1/4 कप
- 1 कप
- उपन्यास मार्जिनिन , पूर्व-नरम
- 1/3 कप नींबू ईश्वर
- 1/4 कप
- रेशम टोफु
- 3 चम्मच नींबू रस, अधिमानतः ताजा
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वमा ओवन 400 देखि 400 सम्म
- एक मध्यम आकारको कटोरामा आटा, बेकिंग सोडा र नुन सँगै बसाल्नुहोस्।
- एक फरक ठूलो कटोरे मा, 2/3 कप शर्करा, रक्सी मार्जिनिन र नींबू जेस्ट सँगसँगै सुचारू र चम्किलो बनाइदिन्छ। टोफु र नींबूको रस थप्नुहोस् र जबसम्म राम्रोसँग मिठो हुनुहोस्, त्यसपछि आटा जोड्नुहोस्, सोडा र नुन पाक गर्नुहोस्।
- मार्जारिन मिश्रणमा आटा मिश्रण जोड्नुहोस् र संयुक्त रूपमा हल नगर्नुस्।
- आटा अनुहारमा एक इन्च बलमा र 1/4 कप शर्करामा रोल गर्न सकिन्छ। हल्का सुनको भून सम्म थोडा फ्लाट गर्नुहोस् र 8-10 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
अधिक Vegan कुकी व्यञ्जनहरु:
क्लासिक ओटिएल किशमिश कुकीज
मसालेदार दलिया क्रेनबेरी कुकीज
Vegan जिन्जरब्रेड कुकीज
सजिलो मिति Macaroons
चीनी पेनट मक्खन र केला कुकीज
चकलेट स्पाइस कुकीज
Vegan केक मिक्स कुकीज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 104 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 174 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |