यी भान्सा चकलेट मसाले कुकीहरू पिलास वा जिङ्गब्रेड कुकीको जस्तै हुन्छन्, तर केवल चकलेट स्वादको कोकोआको रूपमा। यी क्रिसमसहरूका लागि एक महान वेगन कुकी हो, तर मलाई गुलाबी कुकुरहरू वर्ष राउन्ड मनपर्छ! यदि तपाइँ यी चकलेट मसाले कुकीहरू मनपर्थ्यो भने, तपाइँ यी वेगन चकलेट रम कुकुर पनि मनपर्छ। मजा लिनुहोस्!
यो पनि हेर्नुहोस्: परम वेगन कुकी संग्रह
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/1/1 कप आटा
- 1 चम्मच आउँ
- 1 1/4 टेस्प अदरक (जमीन)
- 1 चम्मच दालचीनी
- 1/4 टेस्प लौहरू (जमीन)
- 1/4 टिस्प अख्तियार
- 1 चम्मच कोकोआ पाउडर
- 1/2 कप
- vegan margarine
- 1/2 कप शर्करा (भूरा)
- 1/4 कप गुलाब
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा (1 1/2 चम्मच उबलने पानी मा भंग भयो)
- 1/4 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सानो कटोरा मा आटा, अदरक, दालचीनी, लौंग, अख्तियार र कोको सँगसँगै बिस्तारै बिछ्याउनुहोस्।
मार्जारिन र खैरो शर्करा सँगै बिर्नुहोस्। गुलाबीहरू थप्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। आधा मिश्रण र पकाउने सोडा मिश्रणको आधा जोड्नुहोस् र राम्रोसँग मिलाउनुहोस्। बाँकी आटा मिश्रण थप्नुहोस्।
चिल, कम्तिमा एक घन्टाको लागि कवर। ओवनलाई 325 डिग्रीसम्म पुर्याउनुहोस्।
1/1 इन्च बॉलमा चम्मच आटा, त्यसपछि प्रत्येक बललाई कुञ्जीमा रोल गर्नुहोस्।
13-15 मिनेट बान्नुहोस्, जब सम्म सतहहरु थोडा तोड्न शुरु हुन्छ।
अधिक Vegan कुकी व्यञ्जनहरु:
- क्लासिक ओटिएल किशमिश कुकीज
- मसालेदार दलिया क्रेनबेरी कुकीज
- Vegan जिन्जरब्रेड कुकीज
- चीनी मिर्च कुकीज
- लेमन शुगर कुकीज
- सजिलो मिति Macaroons
- चीनी पेनट मक्खन र केला कुकीज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 121 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 307 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |