स्टिक टेरियाकी शैलीको तयारी गर्दै यो स्वादिष्ट बनाउन उत्तम तरिका हो। यो नुस्खा फ्लैंक स्टेक प्रयोग गर्दछ तापनि कुनै पनि प्रकारको स्टेकले गर्नेछ। मज्जाले यस डिश थप निविदा र स्वादपूर्ण बनाउन मद्दत गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड स्टिक (फ्लैंक)
- फ्ल्याक स्टेक समुद्री किनारका लागि:
- 1/4 कप / 60 एमएल अनानास (डिब्बाबंद कुचल)
- 3 चम्मच। 4 एमएल अनानास रस (कुचल अनानास देखि सुरक्षित)
- 3 चम्मच ./45 एमएल सोया सस
- 2 चम्मच .3030 एमएल willot (मिनीकृत)
- 2 चम्मच / 30 एमएल जैतून को तेल
- 2 चम्मच / 30 एमएल साइडर सिरका
- 1 चम्मच। 15 एमएल शहद
- 1-2 लसुन लौह (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच ./5 एमएल अदरक (ताजा, मिनी)
- 1/4 tsp./1.75 एमएल कालो मिर्च
- 1/4 tsp./1.74 एमएल नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. कुचल अनानाल को 3 चम्मचहरु लाई हटाउन र एक कटोरा मा राख्नुहोस। क्यान्सरबाट अनियमित रस को 3 चम्मच देखि सावधानीपूर्वक डुब्न सक्छ। यदि यो गर्न गाह्रो हुन्छ भने, एक कटोरामा स्ट्रिअनरमा बस कुचल अनानाल बाँकी राख्नुहोस्। धेरै मात्रामा तरल रिलीज गर्न तपाईं स्प्याट्युलसँग थिच्नुहोस्। यसले तपाइँलाई आवश्यक रकमलाई नुस्खाको लागि दिनुपर्दछ। बाक्लो र गठबन्धन गर्न बाँकी अनावश्यक सामग्री थप्नुहोस्।
2. प्लेस फ्लैंक स्टेक एक ठूलो पर्याप्त ग्लास बेकिंग पकवान मा र मरिच मिश्रण संग दुवै पक्ष मा कोट। 2-12 घण्टाको लागि फ्रान्सेली लपेटो र रेफ्रिजरेटरमा ठाउँसँग जोडिएको डिश। मरिच गर्ने प्रक्रियाको समयमा केही चोटि चोटी गर्नुहोस् र प्लास्टिकको लपेटोलाई डिशमा बदल्नुहोस्।
3. मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
चश्मा डिशबाट स्टेक हटाउनुहोस्। गरम ग्रिलमा स्टेक राख्नुहोस् र नभएसम्म पकाउनुहोस् । प्रति प्रति मिनेट 5-7 मिनेट, कटौती को मोटाई को आधार मा .सबै इच्छित दान सम्म पुगें ग्रिल देखि स्टेक को हटाएं र 5-7 मिनेट को लागि आराम गर्न को लागी। घाँटीमा पट्टीमा स्लाइस गर्नुहोस्। चावलमा सेवा गर्नुहोस्, सलादमा वा वरपरमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 427 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 134 मिलीग्राम |
| सोडियम | 482 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 50 g |