यो बेकन पनीरबर्गरमा पेटी भित्र पकाएको बेकन र पनीर छ। ठूलो चश्मा बर्गरको लागि थोडा आश्चर्य! द्रुत हप्तामा खाना, आकस्मिक कुकुरहरू, र ढङ्गको लागि उत्तम नुस्खा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड जमीन बीफ
- 1 कप (240 एमएल) टुक्रा टाढा टाढा पनीर
- 1/2 कप (120 एमएल) कटा प्याज
- 1/2 कप (120 एमएल) कुरकुरा पकाएको बेकन, टुक्रा
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) स्पाइक (वा
- अनुभवी नमक )
- 2 चम्मच (30 एमएल) फ्लैट बियर
यसलाई कसरी बनाउने?
- बेकन, प्याज, छाडेर पनीर एक मध्यम कटोरा मा र अलग।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। तपाईं स्टोव माथि वा ओवनमा पनि तयार गर्न सक्नुहुन्छ
- मिक्स ग्राउन्ड मासु, स्पाइक मसाले (वा सिजन नमक) र बियर सँगसँगै। माटो को मिश्रण 6 पतली patties मा र स्थान मा एक ठूलो टुक्रा मा पकाना पकाने को बोर्ड को बोर्ड मा ठाँउ।
- पट्टियहरूको 3 मा बेकन / प्याज / पनीर मिश्रण राख्नुहोस्। बाहिरी पट्टिहरूसँग र माथिल्लो किनारहरू सील गर्न थिच्नुहोस्।
- ग्रिल, ब्रोइल वा प्यान फेरी सम्म राम्रो तरिकाले (आन्तरिक तापमान 165 डिग्री एफ।), प्रति तिर लगभग 4-5 मिनेट।
- एक पटक पकाएर, पट्टिबाट हटाउनुहोस् गर्मी र ठाउँमा टाँसिएको बन्समा। तपाईंको मनपर्ने सङ्ग्रहहरूको साथ र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 878 |
| कुल मोटा | 55 g |
| पागलिएको बोसो | 26 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 9 |
| कोलेस्ट्रॉल | 288 मिलीग्राम |
| सोडियम | 914 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 85 जी |