माईको पिन्टो सेन्स बेकन र साल्सासँग स्वाद गरिन्छ।
सम्बन्धित पनीर : दक्षिणी Pinto बीन्स हाम हक, क्रोक पॉट संग
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 सानो थर सुत्ने पिन्टो सेम (1 पाउण्ड)
- 8 औंस बेकन, वा धेरै, चाहिएको थियो
- 1 ठूलो प्याज (कटाई)
- वैकल्पिक: कटा ताजा सिलांत्रो
- साल्साको सानो जार, वा स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- सेम कुल्ला र रातभर तान्नुहोस्।
- काट्पट वा ढिलो कुकरमा सेम राख्नुहोस्; पानीको साथ राख्नुहोस् (लगभग 6 कप)।
- LOW मा लुकाउनुहोस् र पकाउनुहोस् 5 देखि 7 घण्टाको गर्मी, वा जब सम्म सेम निविदा हुन्छन्।
- जब सेम निविदा छन्, प्याजको साथ लगभग 1/2 पाउन्ड या अधिक प्याक फ्रिज नभएसम्म बेकन पकाइएको हुन्छ र प्याज स्पष्ट छ; राम्रो तरिकाले नाली
- एक चम्मच वा धेरै drippings संग भित्री बीकन र प्याज प्याज जोड्नुहोस्। स्वादको लागि कटा cilantro र साल्सा थप्नुहोस्।
- 1 देखि 2 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्।
माई बाट: "यसैले स्वादिष्ट, म सधैं मेरो भाइसँग साझा गर्न 2 सुस्त कुकरहरू बनाउँछु।"
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 465 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 41 मिलीग्राम |
| सोडियम | 641 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 15 जी |
| प्रोटिन | 31 g |