तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चम्मचहरू। canola वा सब्जी तेल
- 3 ठूलो मीठो आलु
- 1 ठूलो रातो काली मिर्च
- 2 मध्यम प्याज
- 2 लौंग
- लसुन
- 4 कप उबलते पानी
- 2 कप गरम चिकन भाइरस
- 1 चम्मच मिठो
- paprika
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मिठाई आलु खुर्सानी गर्नुहोस्, र प्रत्येकलाई 8 टुक्रामा काट्नुहोस्। लाल मिर्च चोप प्याज। चुरोट लसुन।
2. सूप पट्टिमा तापनि तेल। मीठो आलु, रातो मिर्च, प्याज र लसुन थप्नुहोस्। 6-8 मिनेटको लागि साउट, प्याज पारदर्शी हुन्छ।
3. तातो पानी र चिकन भाइरस थप्नुहोस्। प्याप्रिका, नमक र कालो मिर्चको साथ सिजन। 30-40 मिनेटको लागि कम लौमा पकाउनुहोस्, वा आलुसम्म पर्याप्त मात्रामा मेशिन गर्न मिल्दैन।
4. सम्मिलन ब्लेंडर प्रयोग गरेर, सुचारु सम्म सूप मिलाउनुहोस्।
स्वाद अनुसार, नमक र काली मिर्चको मौसम।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 131 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |