भरपूर फन्टिना पनीर सरल ताजा पाईलो र बेकन भरेर भरिएको यी भान्साको मशरूमले स्वादिष्ट जस्तो रूपमा सजिलो बनाउँछ। र तिनीहरू ग्लुटेन नि: शुल्क आहारहरूको लागि उत्तम एपटेकर हो। तपाईंका सबै अतिथिहरू उनीहरूलाई प्रेम गर्नेछन्!
समान पकाउनुहोस्
भरिएको मशरूम स्पिनच र हाम संग
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 18 ठूला मशरूम
- 4 स्ट्रिप्स बेकन, diced
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 चम्मच प्याज (पतला कटाई)
- 5 औंस बच्चा पातलो पातहरू (खुट्टाको कटाई)
- 3/4 कप shredded फन्टिन पनीर (shredded,
- विभाजित )
- कोसेसर नमक र ताजा जमीन काली मिर्च, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 400 डिग्री एफ (200 डिग्री सेल्सियस / ग्यास 6) ताप्नुहोस्। नक्कली कागजको साथ एक रिमोट गरिएको पाक पानालाई रेखा गर्नुहोस्।
- मशरूम धुनुहोस्। क्याप्सबाट सेतो हटाउनुहोस्। तयार पाक पानामा टोपहरू, गोलाकारहरू तल राख्नुहोस्। दालहरू चोर्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- मध्यम गर्मी मा एक सूट प्यान मा, केवल कुरकुरा सम्म diced बेकन तलना ; राम्रो तरिकाले नाली Skillet मा बेकन drippings को बारे मा 1 चम्मच छोड्नुहोस्।
- बेकन drippings को 2 चम्मच मक्खन मक्खन जोड्नुहोस् र मध्यम गर्मी मा प्यान राख्नुहोस्। आरक्षित कटा मशरूम स्टाम र कटा प्याज वा हरियो प्याज थप्नुहोस्। कुकुर, हलचल, प्याज पारदर्शी नभएसम्म, लगभग 3 मिनेट।
- पानमा कटा पालक थप गर्नुहोस् र पाईलोसम्म पुग्नुहोस् जबसम्म 2 देखि 3 मिनेट सम्म पकाउनुहोस्। प्यानबाट थप रस नाली र एक कटोरामा पाईलो मिश्रणलाई तान्नुहोस् ठिकै ठुलो।
- थोडा र पातलो मिश्रणमा पनीरको बेकन र 1/2 कप थप गर्नुहोस्। सामग्री मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- स्वाद र स्वाद गर्न कोषको नमक र ताजा जमीन काली मिर्च थप गर्नुहोस्।
- प्रत्येक मशरूम टोपी मा मिश्रण को लगभग 2 देखि 3 चम्मचहरु को आसपास। सबै भन्दा धेरै फन्टिना पनीर को साथ।
- लगभग 15 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा पनीर पिघ्न र हल्का खैरोड र मशरूम टोपी खारेज गरीन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 39 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 11 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |