यो द्रुत र सजिलो क्रीमयुक्त सरदार ससुर माछा, पोर्क, हैम, कुखुरा, वा सब्जिहरु को लागि एकदम सही छ। यो चटनी एक मूल चिकन छाती एक सुरुचिपूर्ण प्रवेश मा प्रभावशाली पर्याप्त मा तपाईंको खाने को मेहमानों को सेवा को लागि।
सायद यस चटनीले क्लासिक फ्रान्सेली बिरोनेजको विचारबाट जन्मेको थियो - एक चटनी, दाखरस, सिरका, सुनसरी, टरागगन, अण्डोल र मक्खनबाट बनेको छ जसले मखमली पीला पहेंलो चिसो सिर्जना गर्न व्हाइज्ड र पाईन्छ। यस नुस्खामा, भारी क्रीम र डिजोन सरसफाइको संयोजनको समान चिकनी बनावट र एक पहेंलो पहेंलो रंगमा परिणाम हुन्छ, तर स्वादको लागि सानो टाई पनि थप्छ। केवल दुई अवयव (नमक र कालो मिर्च संग मौसम) बाट बनाइएको, सरसफाई को तीव्रता क्रीम को मधुर स्वादिष्ट द्वारा थोडा थोपा भएको छ।
केहि Dijon को ठाँउ मा थोडा अनाज सरसफाइ जोडएर तपाईं थोडा सास को बदल सकते हो। यसले स्वाद र नयाँ रोचक बनावटको नयाँ गहिराइ ल्याउनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप भारी क्रीम
- 1/2 कप
- डिजोन सरसफाई
- पिच सेतो मिर्च
- नमस्कार स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- सानो साउसेन मा, कम क्रीम मा मिश्र क्रीम, सरस र मरिच मा।
- चिसो मोटाई थोपाको समय सम्म सिमेर गर्नुहोस्, निरन्तर लगभग 1 मिनेट। नुन संग स्वादको मौसम।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 74 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 22 मिलीग्राम |
| सोडियम | 145 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |