पोर्ट थोपा मीठा स्वाद संग एक किफायती शराब हो, र यो अक्सर एक मिठाइको शराबको रूपमा सेवा गरिन्छ। काठको बैरलहरूमा उम्र बढ्दै जाँदा स्वादको स्वाद हुन्छ, र यी जटिल गुणहरू सँगै यो सस बनाउने बनाउन अद्भुत वाइन बनाउँछ।
पोर्ट शराब सस बनाउन सरल तरीका भनेको आधारभूत डेमी-ग्यासमा पोर्टल शराब थपेर हो। यो रोडे र स्टिकहरूको लागि एक उत्कृष्ट संगति हो।
ध्यान दिनुहोस् कि जब तपाईं शराबसँग पकाइरहनुभएको छ, यो शराबको प्रयोग गर्न तपाईंलाई राम्रो तरिकाले राम्रो विचार हो जुन तपाईं पिउन तयार हुनुहुन्छ। सामान्यतया, तपाईंले बर्दाश्त गर्ने उत्तम गुणस्तरको शराबको लागि वसन्त हुनुपर्छ। दाखरसको साथ खाना पकाउने यो कम हुन्छ, जसले यसको जायसलाई जोड दिन्छ र तीव्र पार्छ। त्यसैले तपाईं सुनिश्चित गर्न चाहानुहुन्छ कि स्वाद तपाईं तीव्र हुनुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पन्टको
- डेमी-चमक
- ¼ कप पोर्ट वाइन
- 1 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो सॉसpanमा, डेमी-ग्लासलाई उकालो पार्नु र लगभग 10 मिनेटको लागि कम गर्नुहोस्।
- मिरिरा शराबमा हलचल र मक्खनमा घुमाउरो। ठीक छ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 32 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |