तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप दलिया
- 1/4 कप सूखे फल (कटाई)
- 1 केला (मसाड)
- 1 चम्मच सोया दूध
- 1 चम्मच शर्करा-मुक्त राख्छ
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/4 कप नट (कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- 375 डिग्रीको अग्रिम तापक्रम।
- सबै सामग्री सँगै सँगै मेश गर्नुहोस्। केही आवश्यक सोया दूधको रूपमा थप गर्नुहोस्।
- Spoonfuls द्वारा एक पाक पाना मा छोड्नुहोस्। 10-12 मिनेटको लागि ब्रेक वा हल्का सुनहरा भूरी सम्म।
अधिक शुगर शाकाहारी कुकीज व्यञ्जनहरु:
सजिलो शाकाहारी मिति Macaroons
चीनी मिर्च कुकीज
मूंगफली मक्खन र केला कुकीज
द्रुत वाल्ट र कार्ब नो बेक कुकिज
चिनी मुक्त चकलेट चिप कुकिज
स्वस्थ फेग कुकीज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 37 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |