सगोको सानो सेतो मोती (ट्यापियोका) उकालो हुन्छ जब सम्म उनि पारदर्शी हुन्छन् र दूध र चिनोको साथ मिठो हुन्छ। दालचीनी छनौटको स्वादको स्वाद हो तर परामर्शले पनि राम्रो काम गर्दछ। कटोरा वा कपको तल्लो बुलबुले एक रमाइलो आश्चर्यको लागि बनाउछ किनकि उनीहरु तपाइँको गलामा तल झर्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप सागा
- 2 1/2 कप पानी, विभाजित
- 1 (3 इन्च) दालचीनी स्टिक (वा धीरे 2 हरियो गृहिणी पोड)
- चिया र दूध स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
4 मिनेटको लागि 1/2 कप पानीको साथमा ऋषिलाई पुछिनुहोस्।
सागो स्याहार गर्दै गर्दा, दालचीनी स्टिक (वा हृदयमा) को साथमा 2 कप पानी जोड्नुहोस्। आवरण र एक फोडा ल्याउन।
उबलिएको पानीमा कुनै पनि अवशिष्ट भिजाउने तरल साथ साथ भिडिए सागो जोड्नुहोस्। हलचल।
कम गर्न गर्मी को कम, कवर बर्तन र 6 मिनेट को लागि सिमर ले जाना या सागा पारदर्शी छ जब सम्म।
गर्मीबाट हटाउनुहोस्, चीनी र दूधको स्वादको साथमा सुत्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 13 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |