लामो समयअघि, ती दिनहरू आफैलाई अन्नको साथ विशेष रूपमा बनाइयो, तथापि, जौ, सागो र जमिन जस्ता अक्षको आधार संस्करण सजिलै संग र सजिलै पोर्चुगल बनाउन उपलब्ध छ। के यो अर्थ पनि यो हो कि अन्नहरू अहिले जमीनमा छन्, खाना पकाउने समय निकै कम हुन्छ। मान्छेले कहिल्यै मन पराउने कारणहरू मध्ये एक बार्लो पाराज बनाउन अनाज खाना पकाउँदा समयको लम्बाइको कारण थियो। आब नाई। ग्राउण्ड जौ दल्रेज छिट्टै पकाउँछ। तथापि, यस नुस्खाले सम्पूर्ण जौ प्रयोग गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
यसलाई कसरी बनाउने?
1/0 घण्टाको लागि 3/4 कप पानीमा जौ सार्नुहोस्।
घण्टाको अन्त्यमा, शेष 3/3 कप पानी जोड्नुहोस् एक दालचीनी छडी, आवरण बर्तन सहित एक सस्यानमा।
उकालो जौ जोडेर उबलते पानीमा तरल भिसा र 30 मिनेटको लागि मध्यम तापमा पकाउनुहोस् वा जौ नरम नभएसम्म थप्नुहोस्।
गर्मी देखि बर्तन हटाउनुहोस् र चीनी र दूध को स्वाद संग सुधारे, पूर्ण रूप देखि शामिल होने सम्म हलचल।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 116 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 4 जी |