यो कालो सेम र चावलको डिस्को एक रोचक शीर्षकको साथ आउँछ। शाब्दिक अनुवाद, मोरोस वाई क्रिस्टियानो मोर्स र ईसाइयों को मतलब छ। यो अनुमान गरिन्छ कि मेशले आईबेरियन प्रायद्वीप पर कब्जा गर्दा उनको नाम हुन्छ। कालो सेमले मोर्सलाई प्रतिनिधित्व गर्दछ र सेतो चावल ईसाईहरूलाई प्रतिनिधित्व गर्दछ।
यो चावल चावल र सेम डिश, स्पेनिश व्यवसायको एक धारक, क्युबामा लोकप्रिय छ। त्यहाँ यो नुस्खाको धेरै भिन्नताहरू छन् जसमा क्युबा कुकहरू छन्। यहाँ मेरो द्रुत र सरल, अझ धेरै स्वादिष्ट संस्करण हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 15-औलो कालो सेम (निर्मूल) हुनसक्छ
- 1/4 कप recaito
- 1/2 चम्मच अयगानो
- 1 बे पत्ती
- 1/2 चम्मच ग्राउण्ड जीरा
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 4 कप गर्म पकाया
- सेतो चामल
यसलाई कसरी बनाउने?
- ससापेनमा सेतो चावल बाहेक, सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
- मध्यम गर्मी मा उबाल ल्याउनुहोस्।
- कम गर्मी र सेम सम्म पुग्न को लागी जब सम्म सेम तपाईंको वांछित स्थिरता सम्म पुग्छ।
- बे पत्ती हटाउनुहोस् र छोड्नुहोस्।
- कालो सेमलाई छेउमा वा सेतो चावलको माथि माथि सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1064 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 94 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 221 g |
| आहार फाइबर | 25 g |
| प्रोटिन | 37 g |