यी सजिलो पकाएको सेम गर्मीको खाना पकाउने र पनीरको लागि उत्कृष्ट हुन्छन्। आफ्नो पसंदीदा डिब्बाबंद पकाएको सेम को उपयोग, यो अन्तिम मिनेट खाना पकाने को लागि एकदम सही छ - केवल डाक्टर उनलाई उनलाई सम्भावित पहिले देखि नै आफ्नो पैंट्री या फ्रिज मा चिकित्सक संग, र आवाज! तपाईंसँग एक स्वादिष्ट साइड डिश छ जुन तस्वीरमा तयार छ। अवयवहरूको सरल सूचीमा बेकन, केचअप, प्याज र मकईको सिरप वा ब्राउन शुगर समावेश गर्दछ।
थप कुकुर व्यञ्जनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 स्लाइस बेकन, diced
- 1/4 कप मिनिड प्याज
- 2 डिब्बा (16 औंस प्रत्येक) पकाएको सेम
- 1/2 कप क्याचअप
- 1/4 कप कालो मकई सिरप वा ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच
- सुक्खा सरसफाइ
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- मध्यम गर्मीमा ठूलो स्किलेटमा, लगभग कुरकुरामा बेकन पान्नुहोस्; drippings मा प्याज जोड्नुहोस् र निविदा सम्म कुकुर जारी राख्नुहोस्।
- सेम, केचअप, मकई सिरप वा ब्राउन शुगर, र जमीन सरसफाइ जोड्नुहोस्; राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- यदि कुञ्जी ओवन-सुरक्षित छैन भने, मिश्रणलाई ग्रीड बेकिंग डिशमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- 30 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा आवरण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 586 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 263 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 109 g |
| आहार फाइबर | 29 जी |
| प्रोटिन | 34 g |