लेमनको किनाराहरू ढालनाको रूपमा प्रयोग गर्दै, यी 4-अवयव जेलो स्टोट्स असामान्य रूपमा र potlucks र दलको लागि सुपर प्रभावशाली छन्। कम्तीमा 4 घण्टासम्म (यो रातो रातो आदर्श छ) को लागी निश्चित गर्नुहोस्, किनकि तिनीहरू आफ्नो आकार कट र धारण गर्न सजिलो हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 सम्पूर्ण नींबूहरू
- 1 कप गुलाबी नींबू
- 2 प्याकेज सादा जेलिन
- 1 कप वोडा
- वैकल्पिक: गुलाबी खाद्य रंगको 2 बूँद
यसलाई कसरी बनाउने?
- अर्बमा लम्बनहरू काट्नुहोस्। एक पर्दा चाकू र चम्मच प्रयोग गरेर, सावधानीपूर्वक बाहिर निस्कनुहोस्।
एक बोट वा गहिरोमा नींबू थप्नुहोस् र रस मा जेलाटिन छिटो पार्नुहोस्। यसलाई 'ब्लूम' गर्न 2 मिनेटको लागि बस्नुहोस्। तपाइँ शीर्षमा एक ripply फिल्म फारम देख्नुहुनेछ।
मिश्रणलाई कम गर्मीमा राख्नुहोस्। तापनि र निरन्तर जबसम्म जिलेटिन पनि समान हुन्छ, लगभग 2-5 मिनेटको हुन्छ। सावधान रहनुहोस् मिश्रणको फोडामा आउन नदिनुहोस्।
गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ठिक गरौं। वोदकामा हलचल। यस समयमा तपाईँले गहिरो गुलाबी रंग प्राप्त गर्न केही गुलाबी गुलाबी भोजनको रंग पनि थप्न सक्नुहुनेछ।
नींबू हलहरू एक मफिन टिनमा राख्नुहोस्। यो मिश्रणमा नीलो हाल्मा राख्नुहोस्।
सेट सम्म प्रशीतन, 4-24 घण्टा।
- ध्यानपूर्वक लिम्बूहरूलाई भेडामा र सेवा पुर्याउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 42 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 3 जी |