Besan Ka Laddoo एक-सबै समय मनपर्ने हो र धेरै विशेष अवसर र उत्सवहरूमा बनाइएको छ। यो मीठे दायाँ प्राप्त गर्न चाल भनेको बेसान ( ग्राम आटा ) मा पूर्ण रूपमा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप बसान (बेग्लै गाम आटा)
- 2 कप घेरा (स्पष्ट मक्खन)
- 2 कप पाउडर शर्करा
- 1 tbsp
- क्यान्सम पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- गहिरो मोटो-तल राखिएको प्यानमा, एक मध्यम ज्वाला माथि माईल।
- अनार र खैरो जोड्नुहोस् जब सम्म तपाईले पकाएको सुगन्ध पाउनुभयो। आसन पनि गहिरो बदल्छ किनभने यो पकाउँछ र कहिले गहिरो सुनको खैरो रंगको हुनुपर्छ। यो पक्कै प्रक्रियाले लगभग 20 मिनेट लिन सक्दछ।
- ग्याँस थप गर्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- आगो बन्द गर्नुहोस् र पाउडर गरिएको चीनीमा मिलाउनुहोस्। राम्रो तरिकाले हलचल।
- मिश्रणलाई ठिक पार्नुहोस्।
- जब ठुलो, गोल्फ बल आकार आकारमा ढाँचा। हल्का ग्लिसेड, फ्ल्याट ट्रेमा राख्नुहोस् जब सम्म राम्रो लाग्यो।
- एक ठुलो ठाउँमा हावा-तंग कन्टेनर भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1152 |
| कुल मोटा | 95 g |
| पागलिएको बोसो | 58 g |
| असंतृप्त फैट | 28 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 244 मिलीग्राम |
| सोडियम | 366 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 77 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |