मेम्फिस बारबेक्यु सस धेरै बारबेक्यू उत्साही द्वारा विचार गरिन्छ सर्वोत्तम सबै-उद्देश्य बारबेक्यू सस नुस्खा हुन। यसमा तातो, मिठो र ठुलो बीचको राम्रो सन्तुलन छ। यो पारंपरिक रूपमा पोर्क संग सेवा गरिन्छ तर मासु र चिकन संग राम्रो काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 1/2 प्याज प्याज (मिनिसिङ)
- 4 लौंग लसुन (कुचल)
- 1/2 चम्मच नुन
- 2 कप क्याचअप
- 1/3 कप पहेंलो सरसफाइ
- 1/3 कप सेब साइडर सिरका
- 1/2 चम्मच केनी मिर्च
- 1/2 चम्मच अजवालीको बीउ
- 1/3 कप गुलाब
- 1/3 कप ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच
- खुर्सानी को धुलो
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 2 tablespoons Worcestershire sauce
- वैकल्पिक: 1/2 चम्मच तरल धूम्रपान
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ससनी मा, सब्जी तेल मा प्याज, लसुन र नमक लाई मध्यम-कम गर्मी मा 5 मिनेट को लागि।
- अवयवहरूको बाँकी राख्नुहोस्, र एक सिम्बामा ल्याउनुहोस्।
- कुक, कहिलेकाहीँ घिमिरे, लगभग 15 मिनेटको लागि, वा चटनी वांछित मोटाई पुग्छ सम्म।
- टेस्ट र समायोजन समायोजन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 33 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 124 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |