यो कद्दू पेस्ट्री क्रीम नुस्खा, कटाई कद्दू पाई कन्सर्ट को एक साँच्चै स्वादिष्ट प्रतिकृति, profiteroles, नेपोलियन, éclairs, tarts र Génoise केक मा प्रयोग गर्न सकिन्छ। क्रिम प्यासिसेरीको प्रयोग मात्र तपाईंको कल्पनाद्वारा सीमित छ; यसको साथ सरल वा एक विस्तृत फ्रेंच मिठाई नुस्खा। परिणाम समान स्वादिष्ट हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप दूध (पुरा)
- 3 अन्डा यलो
- 1/4 कप कद्दू शुद्ध
- 1/4 कप शर्करा (दागिएको)
- 1/8 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 चम्मच दालचीनी (जमीन)
- 1 चुटकी नटाम (grated)
- 1 चुरोट लौरी (जमीन)
- 2 चम्मच कर्नस्टर्क (प्लस 2 चम्मच)
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस (शुद्ध)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो ससनीन मा, कम गर्मी मा दूध को गर्म गर्नुहोस जब सम्म यो भाप को लागि पर्याप्त गर्म छैन। जब दूध पिउने बेलामा, अण्डा मान्छे, कद्दू, चिनी, आटा, मसाले, र कस्टस्टर्च सँगसँगै जबरजस्ती मिश्रण पूर्णतया चिकनी हुन्छ।
- एक पटक दूध भाप गर्दा, यसको कचौरा जोड्नुहोस्, लगातार क्यान्सर मिश्रणमा। दूध र कद्दीलाई हट दूधमा राख्नुहोस्, स्ट्राइकिंग जारी राख्नुहोस्, र यसलाई 1-2 मिनेटको लागि गर्मी गर्नुहोस् जबसम्म कन्टर्डर डिजिटल थर्मामीटरमा 170F पुग्छ र धेरै मोटो हुन्छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस्, वेनिला निकासीमा टाँस्नुहोस्, र कद्दिन पेस्ट्री क्रीमलाई प्रयोग गर्नु अघि।
- यो कद्दू पेस्ट्री क्रीम रेसिडिङले पेस्ट रेसिरीलाई 1 मानक पेस्ट्री वा केक नुस्खा भर्न सक्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 22 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 35 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |