यो ग्रिल जर्क-शैली माछा नुस्खा उत्कृष्ट छ! यदि तपाइँ यसलाई स्पिसियर बनाउन चाहनुहुन्छ भने, केवल सिजनिंगमा अर्को कटा जलापन थप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कैटफिश फिललेट
- 2 हरा प्याज, पतला कटाई
- 1 jalapeno मरिच, बीउ र कटा
- 2 चम्मच / 30 एमएल ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच / 30 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 2 चम्मच / 30 एमएल सेतो शराब सिरका
- 1 चम्मच / 15 एमएल ताजा अदरक, मिनीज
- 1 लसुन क्लोव, मिनिसिङ
- 1 चम्मच / 5 एमएल allspice
- 1 चम्मच / 5 एमएल सूखे थिम
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- ठूलो कटोरामा सबै सामग्रीहरू, क्याटफि भन्दा कम बनाउनुहोस्।
- कटोरामा माछा जोड्नुहोस्, कोट राम्रोसँग, कटोराको आवरण र कोठाको तापमानमा 5-10 मिनेटको लागि खडा गर्न अनुमति दिन्छ।
- फलामहरू कटोराबाट हटाउनुहोस् बनाउनैपर्छ।
- हल्का तेलको ग्रिल ग्रेट मा माछा राख्नुहोस्, आधा अरे संग ब्रश र 5 मिनेटको लागि पकाउने अनुमति दिन्छ।
- माछा घुमाउनुहोस्, बाँकी अन्नको साथ ब्रश गर्नुहोस्, र थप 7-9 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- माछाको आन्तरिक तापमानमा गर्मीबाट हटाउनुहोस् कम्तिमा 145 एफ सम्म पुग्छ र सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 534 |
| कुल मोटा | 55 g |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 22 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 671 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |