यो एक मूल आलु सूप केहि तुलसी र अजवाली संग कटाई, कटा प्याज, अजगर, र गाजर संग। आलु र सब्जियां सुत्ने कुकरमा चिकन भाइरसमा पकाइएको छ। खाना पकाउने समयको अन्त नजिकै क्रीम वा आधा आधा सूपमा थपियो।
यो महान् चखल, हार्दिक आलु सूप कोइला रोटी वा बिस्कुट र एक सरल सलाद संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 मध्यम आलु, खुर्सानी र diced
- 1 कप कटा प्याज
- 2 गाजर, खुट्टा र पतला कटाई
- 2 रिबेल पेलरी, पतला कटाई
- 4 कप कुखुरा भाइरस, कम सोडियम
- 1/2 चम्मच सूखे पारी तुरुन्त
- 1 चम्मच नमक, वा स्वाद
- 1/2 चम्मच ताजा तातो कालो मिर्च
- 1/4 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1 1/4 कप
- क्रीम वा आधा आधा
- 2 चम्मच ताजा ताजा कटाई
- पक्कै क्रप गरिएको बेकन वा कटाई हरित प्याज, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ढिलो कुकरमा diced आलु, कटा प्याज, गाजर, अजगर, चिकन भाइरस , तुरुन्त, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्।
- आवरण र उच्च घण्टा 3 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्, वा सब्ज हुने निविदा नभएसम्म।
- एकसाथ आउँदो र क्रीम वा आधा आधा हुर्काउनुहोस्। सूपमा हलचल। अजमोदमा हलचल।
- आवरण र 30 मिनेट लामो समय वा गरम नभएसम्म पकाउनुहोस्।
- यदि वांछित भएमा, छिद्रित पकाएको पकाएको बेकन , कटाई चाइइज, वा हरियो माटोमा हरियो प्याज माथि बढ्छ।
विविधताहरू
धनी कुकुर वा सुप्रो सूप को लागि सब्जियों संग धीमी कुकर को लागि diced ham या browned sausage जोडें।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 21 9 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,185 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 7 g |