यो पेनकेक्स सुन्तला रस र ताजा सुन्तला ईश्वर बाट जीवंत सुन्तला स्वाद हुन्छ। तिनीहरू तयार गर्न सजिलो छन् र ताजा स्वाद हरेक दिन प्यानकबाट स्वागतको परिवर्तन हो। केही बेकन वा साउसेज साथ पेनकेक्स सेवा गर्नुहोस्, वा प्लेटमा केही फल थप गर्नुहोस्।
पैनकेक ब्याटरमा एक नयाँ नीलाबेरी थप्न नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्। वा केही सूखे क्रेनबेरीहरू वा कटा सूखे चेरीहरू थप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप सुन्तला रस
- 2 चम्मच नारंगी जेस्ट (पतला ग्रेटेड)
- 3/4 कप तितली
- 3 ठूला अण्डाहरू
- 2 कप आउँ (सबै उद्देश्य)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/4 कप शर्करा (दागिएको)
- 5 चम्मच मक्खन मक्खन
- 1 चम्मच वनस्पति तेल वा छोटो (कुखुरा वा griddle को लागि, वा आवश्यक छ)
यसलाई कसरी बनाउने?
- यदि तपाईं ब्याचहरू गर्मीमा राख्ने योजना बनाउँनु भएसम्म तिनीहरू सबै बनाइन्छ, गर्मीको ओवन 200 एफ सम्म।
- एक कटोरामा, सुन्तला जुनस, सुन्तला र अन्डाको साथ सुन्तलाको रस whisk सम्म।
- अर्को कटोरामा आटा, नुन, बेकिंग पाउडर, सोडा, र चिनलाई मिलाउँछ। पहिलो मिश्रणमा हलचल, राम्रो मिश्रण। पिच्छे मक्खन जोड्नुहोस् र सुचारु सम्म हलचल।
- मध्यम गर्मी मा एक कुर्सियों या griddle हीट। तातो स्किलेटमा तेल थप्नुहोस्। जब तेल तातो छ, प्रत्येक पैनकेक को लागि प्यानमा 1/4 कप ब्याटर को लागी राख्नुहोस्।
- जब बुलबुले पेनकेक्स को शीर्ष मा प्रकट गर्न को लागी शुरू गर्छन र किनारों सूखे को लागी शुरू गर्छन, उनलाई फ्लिप गर्नुहोस र अर्को ओर हल्के देखि भूरे रंग को।
- आवश्यक रूपमा आवश्यक प्यान भित्रको गर्मी समायोजन गर्नुहोस्।
- पेनकेकलाई प्लेटमा राख्नुहोस् र पूर्व निर्धारित 200 एफ ओवनमा न्यानो राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 29 9 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 17 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 553 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 8 जी |