वर्मोथ कैसास एक धेरै सरल र हल्का पेय हो, ती समयका लागि आदर्श तपाईं शराबको एक स्पर्शको साथ केहि चाहानुहुन्छ, तर फ्रिजको एकदम धेरै धेरै। नाम यो सबै भन्छ; यो सूखी वर्मोउथको मिश्रण हो र क्रेमे डी क्यासिस बर्फमा सेवा गर्दछ र सोडा संग टाढा।
यो क्लासिक ककटेल व्हिस्की सोर जस्ता हाईबलहरू बलियो छनौट गर्ने एक अद्भुत विकल्प हो र एक रक्सी र टनिकको रूपमा तातोपानीको रूपमा हो। एक वर्माउथ क्यास तपाईंको मनपर्ने वर्माउथ देखाउनको लागी एकदम सही छ र क्यासिसबाट मिठोपनको स्पर्श आश्चर्यजनक छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- सूखी वर्माउथ
- 3/4 औंस
- creme de cassis
- क्लब सोडा
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्रिम डी डी क्यासिस र वर्माउथलाई हाईबल गिलासमा बर्फमा भर्नुहोस् ।
- हलचल ।
- गिलास सोडा संग र फेरि हलचल।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 216 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 41 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 6 g |