शेरी मोमबत्तीले सन् 1888 मा अमेरिकामा सबैभन्दा लोकप्रिय पेय रिपोर्ट गरेको थियो (डेभिड वान्ड्रिचको इम्बाइबको अनुसार ! )। यो संसारमा कुनै पनि हिट थियो र धेरै समय विलुप्त आजको लागि विभिन्न प्रकारका मदिराहरू संग बनाइएका समान वाइन कोब्लावरहरू प्राय। ककटेल को कलर शैली कुनै पनि आधार संग बनाइन्छ - सामान्यतया ब्रान्ड वा व्हास्की शेरको स्थानमा प्रयोग गरिन्छ। कुनै पनि मोमबत्तीको कुञ्जी कुरिती बर्फ, चिनी र गार्निशको लागि ताजा फलको आकार लिन्छ।
त्यहाँ दुई प्रकारका चीरीहरू छन् : फिनो र ओलोरोसो। Fino सुखानेवाला र यसको साथ, राम्रो सिगेर को लागी सुझाव दिइएको सरल सिरप को साथ। थोडा अमीर अलोरोसोको लागि, यो आधा रकम प्रयोग गर्न सिफारिस गरिन्छ।
नोट: मूल मोमबत्ती व्यंजनहरू 1 चम्मच कच्ची शर्करा प्रयोग गर्छन्, सामान्यतया पानीमा भत्किनुअघि पेयमा दाँतबाट बच्नको लागि। यसबाट बच्नको लागि, केवल नुस्खामा सरल सिरप प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 औंस शरी
- 1/2 औंस
- सरल सिरप
- 3 सुन्तला स्लाइस
- गार्निश: ताजा, मौसमी जामुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुखुरा बर्फले भरिएको ककटेल शेखरमा शरी, नारंगी र सिरप राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ढोका (अज्ञात) एक लामो गिलासमा।
- ताजा जामुनको ढिलाइ संग गार्निश र एक पारा संग सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 153 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |