यो भित्री वाल्ट पोलिश ब्रसेल्स स्प्रेट्स डिल सॉस वा ब्रुसेलाका एसओ कोपरोरो (ब्रो-एसईएल-केह जह हेभिएस काल-पेर-केवा-वेई) वा काटा ब्र्रुस्कसेस्का जे सोस कियोपरोवको साथ यो कचराको सामान्य पोलोनोइस प्रस्तुतिमा एक प्रसन्न स्पिन हो। y सब्जी। Sauerkraut संग देश शैली शैली पोर्क रिब्ससँग यो साइड डिश साझेदारी गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- ब्रसेल्स स्फूर्तिहरूको लागि:
- 1 पाउण्ड ब्रसेल्स स्वाद
- 1 चम्मच शुगर
- 1/4 कप दूध
- 1 चम्मच कटा ताजा डिल
- 1 कप पानी
- डिल सॉस:
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 चम्मच आटा (सबै उद्देश्य)
- 1 कप मासु श्वेत (प्रोटीनमा सेवा गर्न मिल्ने, यानी, चिकन, मासु, पोर्क)
- 3/4 कप खट्टा क्रीम
- 3 चम्मच डिल (कटाई, ताजा)
- नमस्कार स्वाद
- काली मिठो स्वाद
- 1/4 कप सुकेको रोटी क्रमांक
- 2 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ब्रुसेल्स फुर्सदहरू देखि पहेंलो वा पतित पातहरू हटाउनुहोस्, ट्रिम कोलाहरू र स्टेम तलमा "X" काट्नुहोस्। चिसो पानीमा कुल्ला, चीनी, दूध, 1 चम्मचको साथमा नयाँ साईल र लुगा लगाउनको लागि ठूलो सासपिनमा निस्कनुहोस् र ठोक्नुहोस्। Saucepan मा एक ढक्कन राख्नुहोस्, फोडा ल्याउन, गर्मी घटाउनुहोस् र 10-15 मिनेटमा उकालो वा जबसम्म इच्छित प्रलोभन प्राप्त हुन्छ।
- त्यसबाहेक, 2 चम्मचहरू मक्खन गरेर डिल सॉस बनाउँनुहोस् सानो साउसेनमा। मिश्रणमा बल्बमा आउँदो र पकाउनुहोस्। भाइरस जोड्नुहोस् र लगातार बिछ्याउनुहोस्, ढिलो फोडा ल्याउनुहोस्। प्रायजसो कुकुरसम्म कुकुर भाइरस को मिश्रण को 1 या 2 सानो तलहरु संग टेमर खट्टा क्रीम, फेरि चिकन सम्म whisking, चटनी मा खमीर खट्टा क्रीम जोड्नुहोस। 3 चम्मचहरू कटा ताजा डिल थप गर्नुहोस्, र सिजनहरू समायोजन गर्नुहोस्। सेवा गर्न तयार नहुँदा तातो राख्नुहोस्।
- हल्का खैरोसम्म सम्म सानो कुखुरा र टोस्टमा रोटी क्रिम राख्नुहोस्। 2 चम्मच मक्खनहरू जोड्नुहोस् र जबरजस्ती मिलेसम्म हलचल गर्नुहोस्। पकाएको ब्रुसेल्स राम्रो तरिकाले चर्को रमाउनुहोस् र न्यानो सेतो भत्काउने डिशमा राख्नुहोस्। चम्मच टूस्टेड रोटी कुखुरामाथि बिरुवा रोप्छ र त्यसपछि सबैमाथि हावा डिल चटनी चम्मच।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 688 |
| कुल मोटा | 43 g |
| पागलिएको बोसो | 18 जी |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 165 मिलीग्राम |
| सोडियम | 640 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 42 जी |