यो एक सुपर मासु को स्वाद र शाकाहार र vegan seitan स्ट्रिप्स नुस्खा हो कि तपाईं केवल केहि केहि को लागि एक मासु को रूप मा प्रयोग को रूप मा उपयोग गर्न सक्छन्। ती सेन्ट्रि स्ट्रिपहरू स्टिर फ्राइज, चिनियाँ खाना व्यञ्जनहरू, शाकाहारी उप स्यान्डविचहरू वा केवल प्यानबाट बाहिरिन्छ।
मासुको स्वादयुक्त स्थानमा सादा सेनन घुमाउन प्रयोग गरिने अवयवहरूको संयोजन एकदम अजीब लाग्न सक्छ , तर नमकीन सोया सॉस, टंगनी र पूर्ण-बिडामिन ब्याटलमिक सिरका र मीठो बारबेक्यू सस सबै शाकाहारी मा मासु जस्तै स्वादको लागि सबै गठबन्धन र vegan seitan recipe । र, यदि तपाईं केहि सानो मसालेदार मनपराउनु हुन्छ भने, गर्म चटनीको स्पर्श जोड्नुहोस् (म फ्रैंकको रातो तातो, तपतियो र श्रीरचु सस पनि मन पर्छ) र अर्को तिर अतिरिक्त सेवा गर्दछ।
यदि तपाईं हातमा केही तरल धुम्रपान हुनहुन्छ भने, केहि जोडाहरू धमनी र स्वादले मासु लाई पनि बनाउनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- लगभग 1 पाउन्ड सेन्ट, स्ट्रिप्स वा काटिएको आकारको आकारमा काटिएको
- 2-3 चम्मच जैतून का तेल
- 2 चम्मच सोया सस
- 2 चम्मच balsamic सिरका
- 2 चम्मच बारबेक्यू सस
- 1-2 चम्मच पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
माउन्ट-कम तापक्रममा तेलमा कटाईएका सेइन्टलाई सावधानी दिनुहोस्, जबसम्म सबै पक्षमा हल्का हिउँमा 5 मिनेट।
सोया सस जोड्नुहोस्, कोट सेइन्ट राम्रोसँग जोडिएको, त्यसपछि Balsamic सिरका, बारबेक्यू सस, र एक चम्मच वा दुई को पानी जोड्नुहोस्, राम्रो र कोट सेन्ट मिश्रण गर्न कोसिस।
1-2 मिनेटको लागि हीट, जबसम्म पानी पूर्णतया अवशोषित हुन्छ र सेप्टन पूर्ण रूपमा पकाएको छ।
बारबेक्यू-शैली स्यान्डविच बनाउन आफ्नो सुपर मासु को सेवन स्ट्रिप्स प्रयोग गर्नुहोस्, भियतनामी शैली फि नो नूडल सूपमा थप्नुहोस्, वा यसलाई दक्षिणी शाकाहारी पर्वको लागि कोलार्ड सागहरू र केहि म्याक र पनीरको साथमा सेवा गर्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 285 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 58 मिलीग्राम |
| सोडियम | 602 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 21 जी |