यदि तपाईं समयको लागि थिचिएको छ भने, क्रीम पनीर भरने ठाउँमा खरिद गरिएको क्रीम पनीर फ्रोजिङ प्रयोग गर्नुहोस्।
कद्दी ड्रप कुकीज तयार गर्न र बेक गर्न सजिलो छ, र क्रीम पनीर चिसो उत्तम भरने बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/2/1 कप सबै आलोचनाको आटा
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- ड्यास अख्तियार
- 4 औंस मक्खन (नरम)
- 1/2 कप प्याक लाइट ब्रान्ड शर्करा
- 1 कप दाग
- 2 ठूलो अन्डा
- 1 चम्मच वेनिला
- 1/2 कप पुरा दूध
- 3/4 कप डिब्बा कद्दू
- भरने को लागी:
- 6 चम्मच मक्खन (नरम)
- 4 औंस क्रीम पनीर (नरम)
- 1 चम्मच वेनिला
- 2 कप पाउडर शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- सिलिकॉन चटाईको साथ रेखा पकाउने पाना वा टुक्रा टुक्रा कागज। गर्मी ओवन 350 डिग्री।
- एक कटोरी मा, आटा अय्यूब, पाक पाउडर, सोडा, नमक, दालचीनी र अख्तियार।
- बिजुली मिक्सरको साथमा ठूलो मिक्सिङ कटोरामा, 4 औंस मक्खन, 2/2 कप ब्रान्ड शर्कुशलाई हरायो र 1 कपले हल्का र चम्किलो चक्कु सम्म पुर्याउँछ। अण्डा र वेनिलामा बिरालो राम्रोसँग मिल्दैन। धीरे - धीरे दूध र कद्दी मा हरायो, तब सूखी सामाग्री जोडें, जब सम्म मिश्रित धब्बा।
- टेबलपोन वा कुकी स्कूपको साथ, तैयार बेकिंग पानाहरूमा छोड्नुहोस्। 12 देखि 14 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा बोतसहरू हल्का रूपमा खारेज गरिएका छन् र माथिका फर्महरू छन्। बेकिंग पाना मा लगभग 5 मिनेट को लागी शांत को साथ बोतल को ढीला र उनलाई पूर्णतया शांत गर्न को लागी।
- एक कटोरामा बिजुली मिक्सरसँग भरिएको सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्। भरपर्दो नभएसम्म राम्ररी बिर्सनुहोस्। एक कुकीको तल ठोक्कियो, त्यसपछि स्यान्डविच बनाउन भरमा अर्को कुकीको तल थिच्नुहोस्। बाँकी कुकीहरूसँग दोहोर्याउनुहोस्। लगभग 18 देखि 20 वटा कुकीजहरू लगाउँदछ।
अधिक व्यञ्जनहरु
नरम कद्दू कुकीज ब्रान्ड मक्खन आईसिङ संग
कद्दू कुकीज कारमेल इनाइङको साथ
कम्बू बार्सको साथ क्रम्प टोपिंग पकाउने
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 242 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 73 मिलीग्राम |
| सोडियम | 167 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |