यो क्रिसस्को वा ठोस छोटोको सट्टा मार्जारिन र तेलको साथ बनाइएको एक सजिलो वेगन पाई क्रस्ट नुस्खा हो। र जब देखि यो केवल चीनी को एक छोटा स्पर्श छ, यो vegan पाइ क्रस्ट नुस्खा वास्तव मा दोनों savory pies र मीठे मिठाई पाई को लागि एकदम सही छ। यो सेगन पाइ क्रस्ट नुस्खा धेरै सरल छ यो व्यावहारिक रूपमा मूर्ख-प्रमाण हो, र, मौका हो, तपाईसँग पहिल्यै नै तपाइँको आवश्यक आवश्यक सामग्रीहरू तपाईंको अलमारीमा घरमै बसिरहेको छ।
यस आधारभूत घर बनाएको वेगेन पाई कोस्ट नुस्खाको साथ (आटा, छोटो, पानी र नुन भन्दा बढी देखि बनाइएको हो) तपाईले पनि साधारण वेगान ग्रेनोला पाईको कुरिस गर्न प्रयास गर्न चाहानुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप आउँ
- 1 1/2 चम्मचौं शताब्दी
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 कप 2 चम्मचपूजा सेगन मार्जिनिन
- 2 चम्मच सब्जी तेल
- 3 चम्मच पानी (ठंड)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरामा आटा, चीनी र नुन जोड्नुहोस्। तरकारी मार्जिनिन मा काट्नुहोस्, कुकुर सम्म मिश्रण।
- एक अलग कटोरामा, वनस्पति तेल र पानी सँगसँगै बिस्तार गर्नुहोस्, त्यसपछि आटा र शङ्खला मिश्रणमा जोड्नुहोस्, आटा-टाढा सम्मको मिश्रण मात्र। तपाईले आफ्नो (सफा) हातहरू यस चरणमा प्रयोग गर्न चाहानुहुन्छ कि सबै आटा राम्रोसँग जोडिएको निश्चित गर्नुहोस्।
- एक पटक आटा एक साथ एक साथ पुल र कुनै अतिरिक्त आटा छैन, प्लास्टिक लपेटो संग आटा को कवर, त्यसपछि कम से कम 30 मिनेट को लागि फ्रिज मा छाल।
- 30 मिनेट पछि, फ्रिजबाट आटा हटाउनुहोस् र हल्का फलामको सतहमा लगभग 1/4 इन्च मोटाईमा रोल आउट गर्नुहोस्।
- एक पल्ट तपाईंको आटा रोल आउट भएपछि, सजिलै संग यसलाई पाई टिनमा थिच्नुहोस्, किनारों संग कुनै अतिरिक्त बिट टिम गर्न।
- तपाईंको उत्तम फ्लेक्सी वेगन पाई क्रस्ट अब तपाईलाई योजना भएको कुनै पनि अद्भुत सामग्री संग भरिएको छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 150 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 266 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |