जब परमेश्वरले मासु र दूधको विभाजनलाई आज्ञा दिनुभयो, उहाँले मलाई मासु खानाको साथ क्रीमयुक्त आलु खाएर रचनात्मक तरिकाहरू फेला पार्न चुनौती दिनुभयो। यो स्केलोप गरिएको आलु नुस्खा एक प्रयास हो। तपाईं आफ्नो आगामी शनिबार या छुट्टी को भोजन मा रूस्ट चिकन संग यिनी प्रोव स्कूलोटेड आलू को सेवा गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 देखि 3 ठूलो प्याज
- 1 1/2 कप गर्म पानी
- 3 चम्मच मर्जारिन (पिघल)
- 3 चम्मच आलु (सबै उद्देश्य)
- 2 चम्मचहरु को टुकडे चिकन सूप पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/8 देखि चम्मच काली मिर्च (ताजा जमीन)
- 8 देखि 10 ठूला आलुहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 350 डिग्री एफ (180 डिग्री सेल्सियस)।
- राउन्डमा पिक्सेल र प्याज प्याज। फ्राइङ प्यानमा गर्मीको तेल। पारिश्रमिक सम्म साउथ प्याज स्प्टेड स्पाउको साथ हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा, तातो पानी, पिघल मार्जारिन, आटा, सूप मिश्रण, नमक र काली मिर्च मिलाउनुहोस्। छुट्याइएको।
- पेल र टुक्रा आलु पतले राउन्डमा। सम्भव भएमा, एक प्रोसेसर प्रयोग गर्नुहोस्।
- ठूलो क्यास्सेल डिश लिनुहोस्। डिशमा, प्याजको आधा ठाउँमा राख्नुहोस्। आलुको आधामा ढाक्नुहोस्। प्याजको बाकीको साथमा र आलुका बाकीहरू संग तह।
- शीर्ष मा सस मिक्स डालो। पप्रिकासँग शीर्ष छिडाउनुहोस्।
- आक्रोश, 350 डिग्री फारे (180 डिग्री सेल्सियस) मा 1 1/2 घण्टाको लागि, वा चाँहि सम्म आलुका तहहरू मार्फत सजिलै कम हुन्छ र माथिको डिश को राम्रो तरिकाले बुरी हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 40 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 164 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |