यो प्रशंसक कैंडी र क्यान्सर बनाउनको लागि द्रुत र सजिलो विधि हो। तपाईं यस फन्न्डन्टन्ट नुस्खा आधारको रूपमा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ र फन्डर वा स्वाद निकाल्नुहोस थप विविध प्रकारका फ्यानन्डन्ट कैंडी र भित्ता बनाउनको लागि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप मक्खन (नरम)
- 1/3 कप लाइट मकई सिरप
- 1 चम्मच
- भेनि निकाल्नुहोस
- 1/2 चम्मच नुन
- 4 1/2 प्याज पाउडर गरिएको शक्ती (सिफ्ट)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो ठूलो कटोरामा, मक्खन, मकई सिरप, वेनिला र नमक मध्यम गतिमा मिश्रणमा सजिलै र राम्रोसँग मिलाएर एक पेडल संलग्नकसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
2. सबैले एकै पटक पाउडरको चीनी जोड्नुहोस्, र ढिलो गतिमा मिश्रण गर्नुहोस्, बिस्तारै मिल्दो सम्मको गति बढाए सम्म। मिश्रणले कटोराको तल्लो भागमा एकसाथ पक्कै र स्पर्शमा सुचारू बनाइदिन्छ।
3. फेन्डरन्ट अब बलमा घुमाउन सकिन्छ, पतली रोलिएको र कुकी कटरको साथ काट्न, वा पछि प्रयोगको लागि भण्डारण गर्न सकिन्छ।
एक ठुलो सुक्खा ठाउँमा भण्डार कसले लपेट्यो र एक वाटाइट कन्टेनरमा राखियो।
विविधताहरू
स्वादको लागि, अक्टोबर र मकई सिरपको साथ शुरुमा अर्क या तेलहरू थप्नुहोस्। रंग गर्न, आफ्नो इच्छित खाना को रंग को fondant को बल मा घनत्व र राम्रो तरिकाले संयुक्त सम्म हात संग काम।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 115 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 24 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |