Fondant कैंडी बनाउन निर्माण ब्लक मध्ये एक हो। यो रोल गर्न सकिन्छ र सजावटमा आकार लगाईन्छ, वा स्वाद गरिन्छ र धेरै क्यान्सर कैंडीहरूको आधारमा प्रयोग गरिन्छ। नुहाएको फन्डन्डन्टको लागि यो नुस्खा नयाँ क्यान्सरमाकर्सका लागि उत्कृष्ट सुरूवात स्थान हो, वा समयमा ती छोटो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3.5 कप पाउडर गरिएको शर्करा
- 1/2 चम्मच क्रीम को क्रीम
- 3 चम्मच क्रीम (भारी, फिसलिएको)
- 1 अण्डा सेतो (हल्का स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. पाउडर भएको शिरको साथ धुवाँ गरेर आफ्नो काम सतह तयार गर्नुहोस्।
2. ठूलो कटोरीमा, पाउडर गरिएको चीनी र तातोको क्रीम संगै उचाल्नुहोस्।
3. पूर्ण रूपमा संयुक्त नभएसम्म क्रीम र अण्डा सेतोमा हिंड्नुहोस्। फेन्डरन्टको बनावट दृढ हुनुपर्छ तर व्यावहारिक हुनुपर्छ।
4. तपाईंको रोलिंग पिन पाउडर गरिएको चीनीको साथ टाँस्नुहोस् र फन्डरन्ट आउट गर्नुहोस् जब सम्म यो लगभग आधा र इन्च मोटी छ। त्यसपछि त्यसपछि तीव्र चक्कु वा पाउडर गरिएको चीनीमा डुबेको कुकी कटरको साथ काट्न सकिन्छ।
नोट: यदि तपाईं स्वादयुक्तहरू थप्न चाहानुहुन्छ भने तपाइँ क्रीम र अण्डा सेतो सेतो थप्नुहुन्छ जब तपाईंको इच्छित निकाय वा स्वादको तेलको 1 चम्मच थप्नुहोस्। यदि तपाईं रंगहरू थप्न चाहनुहुन्छ भने, सबै सामग्री संयुक्त भएको पछि फन्डोन्ट्टमा तरल फूड रङको केही थोपा घुट्न।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 42 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |