स्पेक्ट्रमको विपरीत पक्षबाट पूरै रंगहरू जस्तै, नमकीन र मीठो स्वादहरू सँगसँगै यसको भागको तुलनामा डिश ठूलो बनाउँछ। तपाईंको मुख भित्र एक जटिल रासायनिक प्रतिक्रियाले घटना बुझ्न सक्छ, तर तपाईं यसको लाभ लिनको लागि एक विज्ञान डिग्री आवश्यक छैन।
जब तपाइँ एक केक ब्याटरमा नमक थप गर्नुहुन्छ भने यो अवलोकन प्रयोग गर्नुहोस् वा यसलाई नमिल्ने-पकाउने तरबूजमा छिर्नुहोस्। त्यसैगरी, तपाईंको ढिलो कुकरमा हावाको कुकुर, बेकन, र भूरी श्यामको प्रतीकात्मक अपमानजनक झन्डाले एक कष्टयुक्त कुखुराको उत्पादन गर्दछ जुन न त पूर्णतया मीठो र पूर्णतया नमकीन हुन्छ, तर स्वादको एक पुरा तरिकाले स्वादिष्ट संलयन।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
क्रोक पट अङ्ग्रेजी जेली चटनी संग सानो धुआं
ब्रेक लिपि चिकन बाइट्स
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 20 हट कुत्तों (तेस्रो मा कटौती)
- 20 स्लाइस बेकन (अक्टोबर र तेस्रो मा काटिएको)
- 3/4 कप ब्राउन शुगर (वा कम, स्वादको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- हट कुकुरको प्रत्येक टुक्रा चारैतिर बेकनको टुक्रा लपेटो र यसलाई दाँतपट्टिको साथ सुरक्षित गर्नुहोस्।
- तपाईंको ढिलो कुकर सम्मिलित को तल मा बेकन लिपटे हट कुत्तों को एक तह राख्नुहोस् र भूरी शर्करा को एक उदार उदार छ। बाहिरिने तातो कुकुर र खैरो शर्कराको साथ दोहोर्याउनुहोस्।
- कवर गर्नुहोस् र कम्तिमा 5 देखि 6 घण्टाको लागि खाना बनाउनुहोस् वा 3 देखि 4 घण्टाको लागि उच्च।
विविधताहरू
- 1/4 चम्मच केनी मिर्च र 1/4 चम्मच लसुन पाउडरले ब्राउन शुगर संग पाउनु अघि यसलाई मसला-मिठो स्वादको लागि ढिलो-कुकर क्रकमा थपिदिनुहोस्। गर्मीको स्तर कम्तिमा लसुन र केनेनसँग समायोजन गर्नुहोस्।
- 1/2 कपको बोसबोनमा खैरो शर्करा घुमाउनुहोस् र यसलाई हट कुकुरहरूमा राख्नुहोस्।
- खैरो कुकुरको लागि खैरो शर्करालाई 1/2 कपमा घटाउनुहोस् र 1/4 मेपल सिरप र 2 चम्मच सुत्रिचा वा अन्य चिसो चटनी थप्नुहोस्।
- गर्म कुत्तों को लागि उपन्यास किलबासा, ककटेल weiners या एक अन्य पसंदीदा स्लीक्ड सॉसेज।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 40 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 47 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |