यो अमीर नींबू पेस्ट्री क्रीम को प्रयोग गरी जेली रोल शैली केक को भरेर प्रयोग गर्नुहोस् वा लेक को लागि भर्ती को रूप मा प्रयोग गर्नुहोस, तीव्र वा पाई, वा पेस्ट्री। यो क्रीम पफमा अद्भुत हुनेछ।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
नींबू दही
मूल वेनिला पेस्ट्री क्रीम को बदलाव संग
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप मेयर नींबू (रस)
- 1 1/4 कप दूध (पुरा)
- 2/3 कप शर्करा (दागिएको, विभाजित)
- 6 ठूला अण्डाहरू (व्यक्तिहरू)
- 2 चम्मच कर्नस्टर्क (प्लस 1 चम्मच थप)
- 2 चम्मच आटा (सबै उद्देश्य)
- 1 चम्मच नींबू निकासी
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
एक भारी चटनी मा मध्यम ताप मा, नींबू को रस, दूध, र शर्करा को आधे को लाश ले आयो।
त्यसोभए, नेक र हल्का रंगको रंगमा अँग्रेजीको अन्डालाई हरायो, त्यसपछि सुचारू र राम्रोसँग मिल्दो नभएसम्म कोस्टस्ट्रा र आटामा हरायो।
ब्रेकिङ बिस्कुट, जङ्गल मिश्रण को लगभग आधा दूध मिश्रण जोड्नुहोस्। तातो दूध र जमिलो मिक्सुरस सोसनपमा फर्काउनुहोस् र मध्यम-कम तापक्रममा पकाउन जारी राख्नुहोस्, जबसम्म मिश्रण उबलिएको हुन्छ तबसम्म स्थिर रहन्छ।
लगभग एक मिनेटको लागि मिश्रणको फोल लगाउनुहोस्। नींबू र वेनिला स्वादमा हलचल।
नींबू पेस्ट्री क्रीम एक कटोरी मा चम्मच र सतह को प्लास्टिक को आवरण संग कवर गर्नुहोस ताकि यो एक कठिन छाला को रूप मा बनाइएन। राम्रो तरिकाले क्रिल गर्नुहोस् र पेस्ट्री, टेर्ट, पाई, वा अन्य डेसर्टहरूमा प्रयोग गर्नुहोस्।
2 कप बनाउँछ
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 6 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 117 मिलीग्राम |
| सोडियम | 237 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |