फ्रोजन मक्खन सेम वा लिमा सेन्स एक साधारण सेतो चटनी र खट्टा क्रीम संग परिवर्तन गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप जमे भएका बच्चा लिमा बीन्स वा मक्खन सेन्स
- 3 चप्पलले हरी प्याज काट्यो
- 1 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1/4 चम्मच नुन
- डश मिर्च
- 1/2 कप दूध
- 2 चम्मच हल्का खैरो शताब्दी
- 1/2 कप खट्टा क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याकेज निर्देशनहरू पछ्याउँदै, लिकाहरू पकाउनुहोस्; नाली
- एक मध्यम सससेन मा, निचोड सम्म निचो गर्मी मा मक्खन मा हरी प्याज पकाएँ। आटा, नुन र मरिचमा हलचल र 2 मिनेट लामोको लागि हलचल, पकाउनुहोस्।
- धीरे - धीरे दूध जोडें, निरंतर हलचल। ब्राउन शुगर थप्नुहोस्।
- कुकुर र बुलबुली सम्म कुकुर।
- खट्टा क्रीम र लिमा बीन्स थप्नुहोस्। गर्मी मार्फत।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 382 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 34 मिलीग्राम |
| सोडियम | 406 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 52 जी |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 13 g |