आफ्नो घर बनाएको चकलेट चकलेट रमाइलो र सजिलो छ, र तपाइँले नुस्खा अनुकूलन गर्न सक्नुहुनेछ धेरै तरिकामा। यो आधारभूत चकलेट चकलेट नुस्खा प्रयोग गर्नुहोस्, तर तपाईंको आफ्नै मनपर्ने मुठ्ठी, सूखे फल, वा तपाईंको टुक्राको लागि कैंडी टुक्राहरू ह्यान्डल थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप semisweet चकलेट चिप्स
- 1/14 औंस को मीठा बना सकते हो
- गाँसिएको दूध
- 1/2 चम्मच वेनिला
- 1 चम्मच मक्खन (चिसो)
- 1/8 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम-कम तापक्रममा सससिनमा चकलेट चिप्स र कन्डिसन दूध मिलाउनुहोस्; चकलेट पिघेको नभएसम्म चिसो लगाउनुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस्; वेनिला, मक्खन, र नुन जोड्नुहोस्, त्यसपछि मिश्रण सुचारु नभएसम्म हलचल।
- प्लास्टिक लपेटोको साथ 9-इन्च स्क्वायर बेकिंग डिश गर्नुहोस्। भित्तामा लुगा लगाउँनुहोस्, समान रूपमा फैलियो, र सतहलाई स्टोलाले सजिलै बनाउनुहोस्। फर्म नभए सम्म कम्तीमा एक घण्टा। प्यानबाट निस्कनुहोस्, प्लास्टिक हटाउनुहोस् र वर्गहरूमा काट्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 71 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |