फ्रिजमा धन्यवाद डोमिनिकले हामीलाई मीठे क्रस्ट पिज्जाको लागि आफ्नो नुस्खा प्रयोग गर्न अनुमति दिन्छ। तपाईले यो नुस्खा र थप थप आफ्नो उत्कृष्ट पिज्जा कुकुर किताबमा बुलाएको पाईन्छ: बिहीबार रात पिज्जा, फ्रि। डोमिनिक को पसंदीदा पिज्जा व्यंजनहरु, रेडी प्रेस, 2010।
यस मीठा पिज्जा क्रस्ट प्रयोग गर्ने एक तरिका एप्पल पाई पिज्जा बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याकेज सक्रिय सुकेको
- खमीर
- 1/4 कप
- ब्राउन सुगर
- 3/4 कप लुकवार्म पानी
- 1/2 कप लुकवार्म दूध
- 1-1 / 2 चम्मच नमक
- 2 चम्मच मक्खन (पिघल)
- 3 1/2 देखि 4 कप आउँ
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम आकारको कटोरा मा, खमीर र खैरो शर्कुलाई न्यानो पानीमा भंग गर्न हल। लगभग 5 मिनेटको लागि खडा हुनुहोस्।
- दूध, नुन र पिघल मक्खनमा हलचल।
- एक समयमा एक कप, 3 वटा कप आटा जोड्नुहोस्, प्रत्येक समय मिश्रण गर्दा अँगालो राम्रो तरिकाले समावेश गरिएको छ।
- आटालाई हल्का फ्याक्ड बोर्डमा घुमाउनुहोस् र 5 देखि 8 मिनेटसम्म घुमाउनुहोस्, आटा व्यवस्थित राख्न को लागी सानो मात्रामा आटा थप्नु। हल्का तेल आटाको सतह र मध्यम आकारको सफा कटोरामा राखिएको र प्लास्टिक लपेटोमा ढाक्छ। कम से कम 2 घण्टा वा रातभरका लागि फ्रिजमा मीठा क्रस्ट पिज्जा वृद्धि गरौं।
Recipe Tips
- दुई 12 "देखि 14" बनाउँछ मीठा क्रस्ट पिज्जा मध्यम-मोटो कुट्ठी, वा तीन साना
- फ्र्रेबाट नोट डोमिनिक: "यो आधारभूत मिठो आटा नुस्खा हो, वास्तवमा - यदि तपाई एक अन्डा थप्नुहुन्छ तपाईले रातो रोल बनाउन सक्नुहुन्छ! --- तर मिठाई पिज्जाको लागि राम्रो कुरो बनाउनुहुन्छ।"
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 57 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 311 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |