तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 3 1/2-पाउन्ड (1.5 किलोग्राम) चिकन (आठौं भागमा कटौती)
- 1/4 कप जैतून का तेल
- 2 चम्मच paprika
- 2 चम्मच लसुन पाउडर
- 2 चम्मच प्याज पाउडर
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 चम्मच ताजा तातो कालो मिर्च
- 1/2 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- उचाइ प्यानमा चिकन राख्नुहोस्।
- तेल र मसाले एक कटोरामा मिलाउनुहोस्। चिकनमा रूबल गर्नुहोस्। कम से कम एक घण्टा वा रातभरको लागि सर्प गर्नुहोस्।
- अचयन त्याग्नुहोस्। एक उज्यालो प्रवाह प्यानमा पानी हाल्नुहोस्। पानी माथि रैक राख्नुहोस्। रैक मा चिकन राख्नुहोस्।
- Preheat ओवन 375 एफ (190 सी)।
- 1 घण्टाको लागि, र चिकन सम्म निस्कने रक्सी चिकन, खाली, र यसको काँधमा काँधमा चल्ने बेला यसको रस खाली हुन्छ।
संस्करणहरू:
- 1 देखि 2 चम्मच श्वेत शराब बनाउनुहोस।
- बरसात प्यानमा रैक अन्तर्गत प्याज स्लाइसहरू राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1060 |
| कुल मोटा | 67 g |
| पागलिएको बोसो | 17 जी |
| असंतृप्त फैट | 31 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 332 मिलीग्राम |
| सोडियम | 314 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 105 g |