जबकि मेम्फिस रिब्ब सामान्यतया (सधैं संधै) एक चटनी को बिना गरे, उनि राम्रो एमओपी देखि केहि नमी, निविदाकरण र स्वाद प्राप्त गर्छन। मेम्फिस मप्स, धेरै बारबेक्यू मोप्सहरू जस्तै सिरकासँग र केही सिजनहरू बनाइन्छ। हामी स्वादको लागि हाम्रो मेम्फिस रूब प्रयोग गर्दैछौं।
मासुहरू धूम्रपान सुचारुबाट मासुलाई रोक्न र ठूलो बारबेक्यूको लागि महत्त्वपूर्ण स्वादको तह बनाउन को लागी धूम्रपान गर्ने प्रक्रियामा प्रयोग गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सेब साइडर सिरका
- 1 कप पानी
- 1/4 कप
- मेम्फिस रूब
- वैकल्पिक: 1/4 कप बारबेक्यू सस
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो जारमा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र गठबन्धन मिलाउँनुहोस्। यो एमओपीले प्रयोग गर्न अघि यो हिलाबन्दी बसाल्नेछ।
2. धूम्रपान प्रक्रियामा मासु मा मोटो लागू गर्नुहोस्।
3. यो एमओपी स्टोर गर्नुहोस् एक उर्वरट कन्टेनर र 3 महिना सम्म प्रशोधन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 74 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 254 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |