यी सम्पूर्ण चिकन खुट्टाले स्वादिष्ट र आर्थिक खानेकुरा बनाउँछ र खुट्टाबाट छाला हटाउँछन् उनीहरूले वसामा अपेक्षाकृत कम गर्दछ। अनुभवी कोटिंग यति क्रिसमस बाहिर निस्कन्छ, तपाईले छाला छुटाउनुहुनेछैन। तपाईंको मन पर्ने सब्जीको बर्तन वा आलु र एक सलाद संग सेवा गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
क्रन्टी ओवन फ्रिड बेकन र वेदडार चिकन स्ट्रिप्स
प्यानो र पर्मेसन कोटिंग संग ओवन फ्राइड चिकन जांघ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 सम्पूर्ण चिकन पैदलहरू
- 1 1/2 कप तितली
- 3 चम्मचहरु गर्म चटनी (जस्तै फ्रैंकको वा टेक्सास पीट)
- 1 1/2 चम्मच मक्खी प्यान को लागि
- 1 कप आटा (सबै उद्देश्य)
- 2 चम्मच paprika
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1 चम्मच मक्खन (चिकन माथि बहावको लागि पिघेको)
यसलाई कसरी बनाउने?
- छालाको पाटोबाट छाला छाड्नुहोस् र कुनैपनि देखिने वोसो काट्नुहोस्। एक सानो तेज चाकू प्रयोग गरेर, धेरै ठाउँहरूमा चिकन टुक्राहरू खान्छन्।
- ठूलो आवरण कंटेनर वा भारी शुल्क खाना भण्डारण बैगमा तितली र गर्म चटनी राख्नुहोस्। कन्टेनर वा थलोमा चिकन खुट्टाहरू थप्नुहोस् र राम्रो तरिकाले कोटमा फर्कनुहोस्। 2 देखि 4 घण्टाको लागि आवरण वा मुहर र फ्रिज गर्नुहोस्।
- ओवनमा 425 एफ को न्यानो गर्नुहोस् नस्स्टिक वा नियमित पन्नीको साथमा एक रिम्मिड बेकिंग पाना (जस्तै जेली रोल प्यान वा 13 x 9-इन्च प्यान)। मक्खनसँग उदारतापूर्वक प्यान गर्नुहोस्, लगभग 1 देखि 1 1/2 वटा चम्मचहरू। मक्खन चिकनमा कोटिंग कुकुर गर्न मद्दत गर्दछ।
- आटा, पेप्रिका, नमक, काली मिर्च र लसुन पाउडर राख्ने एक ठूलो उथली कटोरामा राख्नुहोस्। राम्ररी मिश्रण गर्न मिल्ने।
- तरकारीको मिश्रणबाट प्रत्येक कुखुराको खुट्टा लिनुहोस् र थप ड्रिप बन्द गरौं। तयार प्यान मा आटा मिश्रण र स्थान संग कोट। बाँकी चिकन पैदलहरूसँग दोहोर्याउनुहोस्, प्रत्येक खुट्टा सुकेर मक्खनको साथ प्रत्येक टाँस्न।
- 25 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, त्यसपछि चिकन टुक्राहरू घुमाउनुहोस्। 20 मिनेट लामो समय लिनुहोस्। काँधको रसले चर्किएको बेला चल्नु पर्दछ। यदि खाना थर्मामीटर प्रयोग गरेर, चिकन कम्तिमा 165 एफ दर्ता गर्नुपर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1409 |
| कुल मोटा | 81 g |
| पागलिएको बोसो | 25 g |
| असंतृप्त फैट | 32 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 440 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,133 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 137 g |