यी ड्रमस्टोनहरू डिजोन सरसफाइ, मेयोनेज र क्रान्तिको मकईको झोला झन्डाको टुक्राको साथ पकाइएको छ। स्वादिष्ट संयोजन!
यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने सम्पूर्ण खुट्टा, जांघ, वा चिकन पैदल चौथाईहरू प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 चिकन ड्रमस्टिक्स
- नमक र काली मिर्च
- 1/4 कप मेयोनेज
- 2 चम्मच डीजोन सरसफाइ
- 1/2 देखि 3/4 कप मक्का फ्लेक
- 4 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मीको ओवन 375 एफ
- सबैलाई नमक र कालो मिर्चको साथमा ड्रमस्टिक्सहरू छिटो गर्नुहोस्।
- मेयोनेज र सरसफाइ जोड्नुहोस्।
- कोयो चिकन राम्रोसँग मेयोनेज र दाढ़ी मिश्रण संग।
- कर्नफ्लेक क्रम्बमा डुबेर, घिमिरे सम्म।
- हल्का ग्ल्यास्ड बेकिंग डिशमा राख्नुहोस् र प्रत्येक ड्रमस्टिकमा 1 1/2 चम्मच मक्खन बहाउनुहोस्।
- 20 देखि 4 मिनेटको लागि ब्रेक गर्नुहोस्, वा ड्रमस्टिक्स सम्म नपुगेको। केही ड्रमस्टिक्सको मोटो भागमा सम्मिलित तत्काल-पढ्ने थर्मामीटरको साथ जाँच गर्नुहोस्। चिकनको लागि न्यूनतम सुरक्षित तापमान 165 एफ छ।
यो नुस्खा 4 देखि 6 मान्छे कार्य गर्दछ।
अधिक चिकन व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1734 |
| कुल मोटा | 108 g |
| पागलिएको बोसो | 32 g |
| असंतृप्त फैट | 41 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 582 मिलीग्राम |
| सोडियम | 697 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 176 जी |