यदि तपाईं कुखुरी को छाला संग आफ्नो चिकन मन पर्छ, यो एक उत्कृष्ट विकल्प हो। तिनीहरू एक राम्रो दिनहुँ खाना खान्छन्, र तिनीहरू पिकनिक वा पेलेगेट घटनाको लागि एकदम सही हुनेछन्। एक भारी लोहेको स्किलेटमा जाँच्ने र त्यसपछि जाडोहरू भुल्दै उनीहरूले आफ्नो चिसोलाई बढी रगत प्रदान गर्छन्, जुन छालाको खस्रो र स्वादिष्ट हुन्छ। तपाईलाई आवश्यक छ एक सानो नमक र कालो मिर्च!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- छालासँगै 6 देखि 8 चिकन जांघहरू
- कोसेसर नमक र ताजा जमीन काली मिर्च (स्वाद गर्न)
- 2 देखि 3 चम्मच canola तेल (या मूंगफली तेल)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 425 एफ (220 सी / ग्याँस 7) ताप्नुहोस्।
- कोसर चिसो र काली मिर्चको साथ चिकन जांघहरू छिटो पार्नुहोस्।
- मध्यम, उच्च तापक्रममा तेल, ठूलो, भारी ओवन-सुरक्षित स्किलेट (कास्ट फलाम एकदम सही छ) मा गरम गर्नुहोस्।
- जब तेल तातो छ, तर धूम्रपान नगर्ने, कुखुराको छाला, छालाको छेउमा खानुहोस्। 15 मिनेटको लागि कुकुर, वा छाला राम्रोसँग खैरो छ। स्प्लर स्क्रिन यो चरणको लागि राम्रो कुरा हो। समय देखि समय को तीरहरु लाई उनको समान रूप देखि फेंकने को लागि सार्नुहोस्, तर उनलाई बारी न गर्नुहोस।
- स्किलेट ओवनमा सार्नुहोस् र 15 मिनेटको लागि पकाउने, छाला-साइड डाउन जारी राख्नुहोस्। तिनीहरूलाई बन्द गर्नुहोस् र 5 मिनेट लामो खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्।
- दान को सुनिश्चित गर्न को लागि एक थर्म थर्मामीटर को एक जांघ को सबै भन्दा ठूलो भाग मा सम्मिलित गर्नुहोस। चिकन र अन्य कुखुराको लागि न्यूनतम सुरक्षित तापमान 165 एफ (74 सी) छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
- ओवन फ्रिडे चिकेन जांघको पङ्को र पेर्मेसनको साथ
- दक्षिणी फ्राइड चिकन
- शीर्ष 2 चिकन जांघ व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1207 |
| कुल मोटा | 72 g |
| पागलिएको बोसो | 20 जी |
| असंतृप्त फैट | 29 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 418 मिलीग्राम |
| सोडियम | 446 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 131 g |