तपाईंको तालिकामा भारतीय स्वादको छुनुहोस् यो स्वादको साथमा स्वादयुक्त फल चटनीको साथ । यी पोर्क चपहरू बनाउनको लागी बिजुली स्किललेट प्रयोग गर्नुहोस्, वा स्टोटोपमा राख्नुहोस्। चटनी चटनी र सिजनिंगको एक सजिलो मिश्रण हो। चावल वा आलुको साथमा सेवा गर्नुहोस्।
अधिक पोर्क चोप व्यञ्जनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 देखि 6 लोइन पोर्क चोप्स
- कोसेसर नमक र ताजा जमीन काली मिर्च, स्वाद गर्न
- 2 tablespoons
- अतिरिक्त-कुञ्जी जैतून का तेल
- 1/2 कप
- चिकन भाइरस वा पानी
- 3/4 कप मंगो वा आचरण चटनी, वा
- घर का बना मक्टेराइन चटनी
- 1/2 कप सुन्तला रस
- 1 1/2 चम्मच करी पाउडर
- 1/2 चम्मच ग्राउन्ड अदरक
- 1 1/2 चम्मचपस चावल सिरका वा सेतो शराब सिरका
- 1 tablespoons
- क्रियोल सरस र मसालेदार सरसफाइ
यसलाई कसरी बनाउने?
- कोसर नमक र काली मिर्चको साथ पोर्क चपहरू छिटो पार्नुहोस्।
- मध्यम ऊँची गर्मीमा ठूलो ठूलो स्लिलेट जैतूनको तेलमा। जब तेल धेरै चिसो हुन्छ तर धूम्रपान हुँदैन, दुवै पक्षमा पोर्क चोप्सहरू र खैरो भान्सा थप्नुहोस्।
- प्यासमा कुखुराको भाइरस वा पानी जोड्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- स्किलेट कवर गर्नुहोस्, मध्यम-कममा गर्मी घटाउनुहोस्, र 10 मिनेटको लागि सिम गर्नुहोस्।
- अवस्थित सामग्रीहरू मिलाउनुहोस् र चपहरू थप गर्नुहोस्। 10 मिनेट लामोको लागि आवरण र सिंक गर्नुहोस्, वा नभएसम्म चपहरू सकिएमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 32 9 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 89 मिलीग्राम |
| सोडियम | 216 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 30 जी |