अझै पनि तपाईंको परिवारलाई ब्रसेल्स कुखुरा खाने कोसिस गर्ने प्रयास गर्दै हुनुहुन्छ? बरसात जाने बाटो हो, किनकि उच्च, सूखी गर्मी बाहिर कार्मिललाइड र भित्र निलम्बित गर्दछ। शहदको सरल मिठो र मसालेदार शीशा, केयले मरिच, ज्वरो र ताजा नीबूको रस पनि चोट पुर्याउँदैन। अन्त्यमा थपियो, सरल चटनी कोटहरू स्प्रिट्स र स्वाद माथि पन्छाउँछ। ब्लेज पनि भुना हुआ गाजर वा मीठो आलुमा स्वाद दिन्छन्।
यो नुस्खा सानो, निविदा ब्रसेल्स फुर्ती संग राम्रो काम गर्दछ। आफ्नो मुर्गा तयार पार्नुहोस् तिनीहरूलाई चिया पानीको साथ राम्ररी तान्नु राम्रो चिसो पानी चियालुङको साथ राम्रो सुकेको। बाहिरिने पातहरू हटाउनुहोस् र खैरो, कठिन स्टेम समाप्त गर्नुहोस्।
पोर्क चोप्स वा एक रसदार टर्की स्तन संग स्वादपूर्ण पक्षको रूपमा सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड सानो ब्रसेल्स स्फूर्ति (ट्रिममिड)
- 1 चम्मच canola वा अंगूर तेल
- नमक र काली मिर्च
- 1 चम्मच हनी
- 2 चम्मच ताजा नींबूको रस
- 1 चम्मच ग्राउण्ड जीरा
- 1/2 चम्मच केनी मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- आफ्नो ओवन 400 डिग्री सम्म गर्नुहोला।
- ठूला, रिमोट गरिएको पाक पानामा ब्रसेल्स स्फूर्तिहरू राख्नुहोस् र तेलसँग टाँसिएको छ। नमक र काली मिर्चको मौसम।
- 18-22 मिनेटको लागि स्फटहरू भुइँमा एकचोटि फ्याँकिदिन्छ वा बाह्य पातहरू गालिएको हुन्छ र केन्द्रहरू निविदा हुन्छन्।
- माटो, नींबूको रस, ज्वरो, र केली मिर्चको साथ माथिल्लो भुइँमा चराहरू। राम्रो लेपित नहुँदा तातो बेकिंग पानामा राम्रोसँग टस गर्नुहोस्।
- फ्रिजमा 3 दिन सम्मको लागि कुनै पनि बायाँ भण्डारण गर्नुहोस्।
विविधता:
- ग्राउन्ड अदरक, नींबूको रस को लागि नींबूको रस को लागि ग्रीन स्वैप गर्नुहोस्, र एसिस् मोडको लागि तिल तेलको बगाव थप गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 139 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 53 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 7 g |