यो भान्जी कलाचोक पेस्टो नुस्खा संग अखरोट बाहिर जाने द्वारा vegan pesto संग मजा लिनुहोस् अखरोट संग। यद्यपि एक परम्परागत पेस्टो नुस्खाले सधैं पाइन नट प्रयोग गर्दछ, म व्यक्तिगत रूपमा विभिन्न प्रकारका पागलको पेस्टोमा, विशेष गरी शागान पेस्टसको आनन्द उठाउनको लागि स्वादमा फरक पार्छु। र अखरोट artichokes को एकदम सही मिलान हो, जुन यो सजिलो vegan pesto नुस्खामा एक अद्वितीय इटालियन स्वाद जोड्नुहोस्।
तपाईं सधैं यो नुस्खा थप पारंपरिक (तर होइन तरक्सी) बनाउन सक्छ केहि पिर्मेन्स पनीर थपेर र पोषण खमीरलाई सम्बोधन गरेर।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप अखरोट वा पाइन नट
- 1/2 कप आर्चचेक हृदय, पीडा
- 3 लौह लसुन
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1/4 टिस्प लाल मिर्च फ्लेक्स
- 1/2 बाट नींबू
- एक गुच्छा ताजा तुलसी
- 3 चम्मच पोषण खमीर
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै प्रोमेन्टहरू खाना खाने प्रोसेसरमा संयोजन गर्नुहोस् र सुचारू नहुँदा प्रक्रिया आवश्यक भए थप थप जैतून का तेल थप गर्नुहोस्। तपाईं क्रीमियर सॉस जस्तो स्थिरताका लागि थप जैतून का तेल पनि थप्न सक्नुहुनेछ।
- पास्तामाथि वा एपटिजरको लागि पटाखेहरूसँग सेवा गर्नुहोस्।
अधिक Vegan Pesto व्यञ्जनहरु
लेमनसँग सजिलो अर्गुगल पेस्टो
ताजा हर्ब शाकाहारी पेस्टो
शास्त्रीय सजिलो शाकाहारी पेस्टो पकाउनुहोस्
भुनाएको रातो काली मिर्च शाकाहारी पेस्टो
सजिलो कद्दू बीज पेस्टो
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 177 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 84 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |